Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vajon valóban barátok vagyunk,...

Vajon valóban barátok vagyunk, vagy csak úgy tesz, mintha az lenne?

Figyelt kérdés

Van egy srác, gimnáziumban találkoztunk először,elég jó barátságot alakult ki közöttünk... viszont nem sokkal később, én abból az iskolából kiíratkoztam. Azóta a kapcsolatunk megmaradt, beszélgetünk,elég gyakran, de egy ideje kezdem úgy érezni, hogy barátságunk átment a részéről szimpla ismeretségbe. Persze meglehet, hogy jogosan. Személy szerint, mindig őszinte voltam vele, remélhetőleg Ő is velem. Sok közös pontunk van, mint hobbi és egyéb érdeklődések, de sajnos egyre többet gondolok arra, hogy ez már csak szimpla ismeretség...ez utóbbi, részemről még mindig barátság természetesen.(legalábbis annak gondolom, vallom.) Ti jártatok már hasonló cipőben, vagy hogy kezelnétek a helyzetet?

Köszönöm előre is a válaszokat!



2021. máj. 11. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez sztem teljesen normális hogy eltávolodtatok kicsit. Ennek két oka is van. Egyrészt kiiratkoztál az iskolából és már nem találkoztok személyesen másrészt már jobban megismertétek egymást és már nem vagytok egymásnak izgalmasak. Találkozzatok személyesen is többször is. Találjatok közös hobbit közös érdeklődési kört
2021. máj. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Ó, hát hobbi és az érdeklődési kör, szinte mindkettőnknél ugyan az. A kiiratkozás valós lehet, olykor meg is említi, hogy kár érte...De valahol még bizonytalan vagyok, hogy valóban Barátként tekint-e még rám. Lehet érdemes lenne esetleg beszélni erről Vele, mit gondol valójában...
2021. máj. 11. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!