Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 2020n miért nem említhetek...

2020n miért nem említhetek meg fórumban témaként valamit ,amit még barátok között is megbeszél az ember vagy evidens dologként kezeli ,aki valóban modern ? Miért sért egyes 20-30s csajt,amit más nő meglép,megold ?

Figyelt kérdés

Megbántottak ,már nem először,de ez már sok .


Én hozzászoktam,hogy még sráccal is megbeszélhetem,amit lehet és bátran közölhetem a véleményem és kérhetek is,amit szeretnék ,ha fontos valami. .Egyrészt örültem,hogy képes vagyok önállón is lenni,másrészt nem is volt úgy környezetemben senki,hogy megoldják helyettem . Meg kellett tanulni ha minél gyorsabb szeretnék lenni,hogy jutok el ide-oda,hogyan tudom gyorsabban kivitelezni stb.


Nem tehetek róla,ha akad 2020n még maradian,önállótlanul nevelt mai lány,nő és férfi.


Bár az-az érdekes,hogy férfi és idősebb személy jobban egyetért azzal,amit közlök.


Azért akadt ki egy csaj legutóbb,mert felvolt háborodva ,hogy állami nőgyógyászaton nem mutatkoznak be neki elsőre,ha bemegy a dokihoz. Meg,hogy nincs mindig az a nőgyógyász,aki ki van írva az ajton .


Erre én azt jeleztem neki,hogy előfordul ilyen,mostani helyzetben méginkább előfordulhat és államinál nem is szoktak tucat betegnek úgy bemutatkozni elsőre .


Ha ő saját dokijaként szeretné látni ,akkor..Meg talán ő is mutatkozhatna be,ha ő akar valamit. Én megléptem ezt is ,mikor-hogy..


Amúgy meg előző nap vagy aznap korán reggel keresse az aszisztenst

a nővért is kérdezze aznap ki lesz vagy információn próbálja megkérdezni . Én is így teszem és nem készülök ki,hogy..Erre fogta a kommentem letíltott és jelenhetett is talán,mert úgy tűnik nem fogok tudni belépni.



Hol találok modernebb közeget neten,fórumon ?


Sajnos most nem tudok úgy kinnt lenni ,kinnt új ismeretséget szerezni Közelemben sincs úgy olyan aki ,de kommunikálni szeretnék.


2020. nov. 6. 11:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Amit írtál, az alapján nehéz elképzelni, hogy kitiltanak innen.
2020. nov. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!