Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék barátokat szerezni?

Hol tudnék barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
Az iskolában sajnos nem alakultak ki nagyon szoros barátságaim, viszont szeretném ha lennének. Elég introvertált személyiség vagyok, ezért elég nehéz így ismerkedni. Akik hasonló személyiségek mint én, hol barátkoztok?

2021. máj. 11. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Neten. Jobb barátságokat sikerült kötnöm mint a suliban.
2021. máj. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És milyen oldalakat tudnál ajánlani?
2021. máj. 11. 18:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akár itt vagy facebookon. Nekem sem volt sosem iskolai barátom..mindig ruházat alapján barátkoztak nálunk..szóval nem volt pl Michael Kors táskám mint a többieknek így hozzám sem szóltak..bezzeg mikor egy cipőmre azt hitték converse egyből jöttek oda..aztán észrevették, hogy nem az és elmentek.
2021. máj. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Itt is lehet szerezni barátokat, már van ismerkedés topic is. :)

Én itt is szereztem párat, de a legtöbb távkapcsolatom játékokból alakultak ki. Ha nem vagy Gamer, marad ez, Facebook, társkeresők, pl Badoo, ott csak simán beszélgetni is lehet, sok jópofa emberke van ott is. :)

2021. máj. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!