Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 16 éves kor felett is lehet...

16 éves kor felett is lehet barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és szinte egyáltalán nincsenek barátaim. Korábban se voltak olyan szoros barátságaim, de azóta még annyi sincs. Félek, hogy én örökre magányos leszek.

2021. máj. 9. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Mért ne lehetne, ha nem tudsz barátokat szerezni, akkor az nem a korod miatt van.
2021. máj. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Lehet, ha megtalálod a megfelelő embereket. Nehéz, de nem lehetetlen.
2021. máj. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%
Nekem kb 19-20 évesen cserélődött ki teljesen az egész baráti társaságom szinte.
2021. máj. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Egész életedben találkozol emberekkel és folyamatosan alakulhatnak ki barátságok, ha arra nyitott vagy.
2021. máj. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Nekem kozepsuliban rengeteg baratom,haverom volt. Imadtam oket. Jott a tovabbtanulas,ezzel egyutt a koltozes,a covid es igy en is teljesen egyedul vagyok. A baratokkal tartjuk a kapcsolatot,de ok 300 kilometerre vannak es dolgoznak,igy nem olyan mar mint regen. En is felek,hogy maganyos leszek
2021. máj. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Igen. Máshol is lehet, de a legjobb példa az egyetem. 18-20 éves korodban rengeteg emberrel barátkozhatsz össze ott, ráadásul nagyobb eséllyel hasonlít az érdeklődési körötök.
2021. máj. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%
Igen. Nekem a legjobb barátságaim 20 fölött köttettek.
2021. máj. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%
Még nagyon fiatal vagy, simán lehetnek még barátaid.
2021. máj. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Biztos lehet, bár 27 évesen fogalmam sincs, hogy hogyan.
2021. máj. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!