Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnám visszaszerezni...

Hogyan tudnám visszaszerezni a barátságunkat?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú barátom, akire sajnos féltékeny volt az akkori barátom és egy kompromisszum keretében le kellett tiltanom. Nagyon hiányzott végig, ahogy szakítottunk az exemmel rögtön fel is oldottam, de nem mertem rögtön bejelolni.

Végül ő bejelolt, de nem merek kezdeményezni, mert a pofamrol leég a bőr. Már milliószor megbantam, hogy letiltottam, ha visszamehetnék az időben akkor biztos nem tenném meg.

Látom Fb-n hogy van egy lány akivel alakul neki valami és nem akarok a hirtelen felbukkanásommal féltékenységi vitát sem.

Szerintetek megprobaljam? Van egyáltalán értelme?



2021. máj. 12. 20:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha barátként tekintesz rá, akkor semmi akadálya az újbóli ismerkedésnek. De szerintem többről van itt szó. :)

Ha meg alakul neki egy kapcsolat, akkor abba nem szép dolog belerondítani. Én nem tennék ilyet sose. :)

2021. máj. 13. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!