Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért lehet ilyen könnyen...

Miért lehet ilyen könnyen visszaszerezni barátságot csak pénzzel?

Figyelt kérdés
Volt egy legjobb barátnőm. Aztán összejött egy gazdag és idős faszival, engem pedig hanyagolni kezdett, akkor voltam terhes, felém sem nézett. Voltunk mi hárman is legjobb barátok, de a harmadik felet barátnőm elüldözte, nagyon rondán viselkedett vele amúgy... Évekig úgy volt, hogy örök harag. Most meg mi már nem tartjuk a kapcsolatot, nyilván egy anyuka már nem érdekes neki... Ők meg újra egymásra találtak, látom a közösségi oldalon. Sztoriba kiteszik, hogy olyan mercivel autókáznak és közben énekelnek ilyen villanegyedben, ami többe kerül mint összesen azok a házak ahol ők évekkel ezelőtt még éltek (sőt még az egyikük él is). Az idősebb faszi pénzén gizdulnak mindketten. Mindenki ilyen felszínes? Ráadásul közel 30 éves emberekről beszélünk, nem tinik.
2019. dec. 2. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Zavar téged, hogy újra egymásra találtak? Inkább örülnöd kéne, hogy megszabadultál tőlük.
2019. dec. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kicsit átlátszó, hogy csak a pénz miatt.
2019. dec. 2. 16:42
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak sokkal jobban megértik egymást mint veled, mert te már egyből arra gondolsz, hogy csak a pénz miatt van a palival. (Hidd el, nekem is volt ilyen barátnőm, mint te.)
2019. dec. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!