Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnám visszaszerezni...

Hogyan tudnám visszaszerezni a barátaimat?

Figyelt kérdés
Minden barátomat elveszítettem egy kapcsolat miatt. Másfél évig tartott. Az igaz hogy rajtam is múlott mert a lány miatt elhanyagoltam őket nem írtam vissza nekik nem vettem fel a telefont. A szerelem elvakított és buta módon belementem abba hogy a lány mellett döntsek amikor választás elé állított. Az más kérdés hogy utána vége is lett a kapcsolatnak nemsoká de nagyon buta módon döntöttem. Vissza szeretnék kerülni a régi bandába. Évekig napi szinten együtt lógtunk, mindent együtt csináltunk, tényleg mindent. Ez kb 2-3 közelebbi, 5-6 távolabbi barátot jelent.
2019. jún. 15. 07:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Beszélj meg velük egy találkozót nyugis helyen, akár nálatok vagy náluk, de legalább egy csendes beülős helyen.


Kezdd azzal monológodat, hogy tudod, hogy így és úgy és ezért meg azért megromlott köztetek a viszony, és ezen szeretnél változtatni. Meséld el, hogyan élted meg az elmúlt másfél évet, miért hoztad meg a meghozott döntéseid, és hogy mit csinálnál másképp, mit tanultál belőle. A lényeg, hogy őszinte legyél. Ha őszinte vagy ezt látni és érezni fogják. Mindenki csinál baromságokat...


Készülj fel rá, hogy fel fogják hozni a sérelmeiket, ami ilyenkor természetes. Ekkor ne állj be védekező pozícióba mint valami sündisznó, és hibáztass mindent és mindenkit csak magad nem, hanem viseld, és biztosítsd őket arról, hogy elismerted a "vétségeid", hogy jogosak a szemrehányásaik, és hogy a jövőben okosabb leszel.


Nem utolsó sorban éreztesd velük, hogy kib*szottul hiányoznak, és érzékeltesd, hogy mennyire fontos neked a közös múltatok, a barátságuk.


Az is lehet, hogy eleinte nehéz lesz rábírni őket a találkozóra - nem tudom mennyire súlyos a helyzet. De ha jelent nekik valamit a kapcsolatotok emléke akkor rá fognak bólintani előbb utóbb.


Sok szerencsét!

2019. jún. 17. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!