Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mondtam havernak hogy rosszul...

Mondtam havernak hogy rosszul néz ki a word dolgozata, elmondtam h kell folyószöveget beállítani, hogy szúrja be a képeket, hogy kell tartalomjegyzéket csinálni erre a csávó valami ordenáré sítlusban elküldött a kva anyámban mondván neki nincs szü..?

Figyelt kérdés
szüksége ilyen energiavámpírokra... wtf? tehát ha próbálok neki segíteni az nem okés, megharagszik... ismersz ilyen embereket vagy ez csak egyedi történet?
2021. máj. 19. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Kérte, hogy segíts?

A kéretlen segítség, pláne ha valahogy úgy van tálalva, hogy "te hülye vagy, én meg okos", az nagyon bosszantó tud lenni.

Ha ő kérte, hogy segíts, akkor természetesen nem jogos, ha megharagszik. Ebben az esetben mondd neki azt, hogy máskor ne kérjen, mert nem fogsz segíteni.

2021. máj. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek. Nem bírják a kritikát. Megsértődnek ha segíteni akarsz.

Anyukámmal volt hasonló eset, szintén szövegszerkesztés, nem volt rutinos, és jobb klikk másolás, jobb klikk beillesztés.... Mondtam neki hogy egyszerűbb, meg mit hogy lehet gyorsan, excelben számolni, stb., de lekiabálta a hajam, mert neki ez így jó, meg ő nem tud újat tanulni. Ehhez képest 5 év múlva ő hívott fel, hogy segítsek, hogy kell képernyőképet készíteni, és akkor megtanulta egyúttal a ctrC-V-t is. Döbbenet, akkor türelmesen állt hozzá. :D De voltak mással is hasonló dolgok, az ember segítene, aztán még ő van lehurrogva. :D Szerintem ez habitus kérdése, meg h épp milyen kedve van az illetőnek. Lehet h semmi baja veled, csak rajtad vezette le. Én ilyenkor mindenesetre hátralépek 2-t és vállat vonok, h akkor csináld ahogy akarod. Ha kell segítség, majd úgyis szólni fog, legalább tudja kihez fordulhat. :) Ne vedd magadra, mély levegő, talán később észbe kap és bocsánatot is kér, vagy valahogy kiengesztel amiért bunkó volt. De van az a helyzet ahol én sértődök meg a reakción, és onnantól várhatja, h segítek. :D

2021. máj. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy jótanács: ha nem kér segítséget, ne próbálj segíteni. Tudom, ogy jót akartál, de attól független zavaró, ha vki elkezd papolni arról, hogy miért sz.r, amit csinálsz, kéretlen pofázol, gyakorlatilag azt közvetíted, hogy a másik béna / rosszul csinál dolgokat. Lehet, hogy lesz..ja, hogy néz ki a Word dogája, lehet, hogy a tanára is lesz..ja (nálunk egyetemen voltak olyan tanárok, akik a számítógépet nem tudták kezelni, azoknál nem volt fontos, hogy mennyire van megszerkesztve a dolgozat... amíg nem Comic Sans MS-szel volt írva és a szöveg maga egységes volt méretre, betűtípusra, konkrétan tojtak rá... akkor meg mi sem erőltettük magunkat meg). Akkor segíts, ha kérnek. Ha meg a tanárnak nem tetszik, majd kap egy rosszabb jegyet, és akkor magától elkezdi nézni, hogy fejlődhetne.
2021. máj. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!