Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudnátok segíteni egy kicsit?

Tudnátok segíteni egy kicsit?

Figyelt kérdés
10.osztályos vagyok és készítenünk kell egy projektet. 30 oldalt kell írnom a fogyatékossággal élőkről és ehhez készítenem kell tartalomjegyzéket+bibliográfiát. Az egész projektet a bibliográfiával kell kezdeni, nekem viszont fogalmam sincs, hogy mi az, hogyan kell csinálni, milyen formátumban. A tanárunk sem világosított fel minket róla és már lassan itt a határidő. Aki írt már ilyen projektet, szakdolgozatot, tudna nekem segíteni, hogy hogyan célszerű bibliográfiát írnom?

2020. okt. 26. 16:46
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyáltalán hogyan kezdjek hozzá?
2020. okt. 26. 16:47
 2/9 anonim ***** válasza:
A bibliografia egyszerűen egy lista olyan könyvekről, cikkekrol, amiket fel fogsz használni a projekthez.
2020. okt. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

10.-ben 30 oldalt íratni emberkinzas. Ez valami kezdő tanár? Milyen tantárgy ez egyáltalán?

Szerintem gondold meg, hogy nem érdemesebb-e vállalni egy elégtelent, mert egy ilyen terjedelmu valami egyetemistaktol szokott elvárás lenni, nem 10.-ben. Szóljatok az ofőnek, hogy irreális, amit elvár ez a tanár.

2020. okt. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szóltunk az osztályfőnöknek, azt mondta megpróbál beszélni vele, de nem történt semmi. Az a baj az elégtelenennel, hogy ez a jegy kerül majd a bizonyítványba, ez a projekt az egyetlen jegyünk a félévben.
2020. okt. 26. 17:08
 5/9 A kérdező kommentje:
Ráadásul nagyon jó tanul vagyok, nem szeretném ha ezen menne el a kitűnőm. Egyébként társadalomismeretre kell.
2020. okt. 26. 17:10
 6/9 anonim ***** válasza:

Milyen tantárgy ez?

Nálunk félévente legalább 2-3 jegyet adni kell olyan tantárgyakból is, amikből csak heti egy óra van.

2020. okt. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Simán soroljam fel vagy van valamilyen szakmai, formai kikötés ezzel kapcsolatban?
2020. okt. 26. 17:11
 8/9 A kérdező kommentje:
6-os, nekünk heti egy társadalomismeretünk van, de erre a projektre két jegyet kapunk és az elég ahhoz, hogy lezárjanak.
2020. okt. 26. 17:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Én meg remélem, hogy legalább arra jó lesz ez az egész, hogy megtapasztald, millió más dolog sokkal fontosabb az életben, mint kitűnőnek lenni.
2020. okt. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!