Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van kb minden egyes...

Miért van kb minden egyes alkoholizalasomnál bűntudatom azért mert az gondolom, hogy gáz vagyok vagy túl sokat beszélek, megered a nyelvem?

Figyelt kérdés
Nem szoktam sűrűn inni és nem sokat viszont előfordul néha hogy tényleg berúgok legalábbis érzem a fejemben, de kívülről ez nem igen latszik max annyiban hogy ugye többet beszélek. De mindig ha kijózanodok vagy másnap elkezdek ezen izgulni hogy jaj gáz voltam biztos. Pedig nem tántorgok, nem hányok szóval nem ilyenre kell gondolni igazából tényleg nem csinálok semmi kirívót mégis van bennem egy ilyen furcsa érzés másnap.

2021. máj. 19. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Velem is előfordul, és szerintem mindenkivel. Véleményem szerint addig jó míg összesen a környezetében isznak velem, így ne. Csak én érzem hülyén magam, és gondolj arra h te sem gondolsz arra h a haverod mennyire égő volt, így ők is magukkal foglalkoznak másnap nem veled. A legjobb nem gondolni azokra a dolgokra amiket kínosnak tartasz, mert meg történtek és nem tudsz már ellene semmit csinálni, szóval hiába agyalsz.
2021. máj. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj, hogy ilyen bátran tudtál beszélgetni másokkal :)
2021. máj. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!