Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Családot vagy a legjobb...

Családot vagy a legjobb barátnőt választanátok?

Figyelt kérdés

Egy időpontban megy a családom szállodába pihenni, és egy időben lesz egy buli, amire a legjobb barátnőm nagyon szeretne elmenni. Neki nincs más barátja csak én, és tudom hogy rosszul esne neki és szomorú lenne ha nem mennék el vele, ma mondtam ezt neki hogy lehet akkor megyünk szállodába, és azóta nem is keres egész nap.

Nem akarom hogy csalódjon bennem vagy szomorú legyen mert ő nagyon sok mindent tett értem, de közben a család is régen volt így együtt, hogy elutazni.

Mit tegyek?


2021. máj. 22. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Család. Egyértelmű.
2021. máj. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"sajnálom, nem érek rá, elutazom a családdal"

Számomra egyértelműen a családi utazás a nyerő. Jó a viszonyom a családdal. Persze szeretem a barátnőimet is, de azért egy buliba akkor is nehéz engem elrángatni, ha amúgy semmi dolgom.

Te egyébként (leszámítva a barátnőd) szeretnél menni? Csak az ő kedvéért elmenni egy közepesen izgalmas buliba egy családi nyaralás helyett szerintem hülyeség. Innen nézve eléggé mérgező a barátnőd barátsága feléd. Ilyet elvárni...

2021. máj. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez elég gáz hogy képtelen megbeszélni és inkább megsértődik. Itt látszik hogy őt nem érdekli hogy te amiatt őrlődsz hogy nem ír neked vissza, te meg inkább lemondanál egy nyaralást hogy ő jól érezze magát egy buliban.

Menj el nyugodtan a családoddal kapcsolódj, ki pihenj, buli van minden hétvégén családi programhoz ritkán van együtt a család

2021. máj. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen után én is inkább a családot választanám. Ha még normálisan lereagálta volna, akkor lehet elintéztem volna, hogy inkább a barátnő maradjon, de az, hogy megsértődik, ilyen után biztos nem mennék vele.
2021. máj. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
En lofasz vedettseggel frissen oltva nem ugralnek meg.
2021. máj. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen akkor nem barátnőként viselkedik. Csak akkor tekint barátnőjének, ha azt csinálod mindig, amit mond? Akkor neki nem barátnőre van szüksége, hanem beosztottakra. Egyértelmű, hogy a családdal mennék. Az nem számít, hogy esetleg nekik rosszul esik, hogy nem őket választod? Egyébként meg akkor ez tanulság neked: ha valami nem úgy van, ahogy ő akarja, habozás nélkül nem keres többet. A családod ilyet nem tesz. De te döntesz
2021. máj. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!