Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ebben a helyzetb...

Mit csináljak ebben a helyzetben? Hogyan barátkozzak másokkal is?

Figyelt kérdés
Van két legjobb barátnőm. Nagyon szeretem őket, de úgy érzem, egyre frusztráltabb vagyok mellettük. Az egyik nagyon zárkózott személyiség, soha nem nyit egyikünk felé sem, mindig nekünk kell felé mert különben iskolán kívül soha nem beszélnénk. A másikuk meg eléggé csak magával foglalkozik, persze sok kétoldalú beszélgetésünk van, de egyébként mindig azt ontja, ami róla szól, és ő is kevesebbet kérdez vissza, és ha nem vagyunk suliban, alig kezdeményez találkozókat vagy ilyesmi. Szóval azok mindig rám maradnak. Nagyon úgy érzem, hogy nem tudok kibontakozni mellettük, mert alig csinálunk valamit és folyton otthon ülünk vagy nem beszélünk. Ez engem zavar. De valamiért minden más barátságom ilyen hasonló alkalmi lesz, és nem tudom miért. Hogy lehet túljutni az udvariassági kapcsolatokon?

2021. máj. 23. 10:00
 1/2 anonim válasza:
0%
Szerintem szerez magad nak egy fiu barátot sokkal boldogabb leszel mellete
2021. máj. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet az 1-essel, egy igazi barátság sokkal többet jelent, mint egy másik nembeli "barátság". Egyszerűen kérdezd meg őket, esetleg külön-külön, hogy miért ilyenek? Téged nem érdekel, ami velem történik? Mert nem szoktál sosem érdeklődni felőlem. A másiknak meg mondd meg, hogy szeretnéd, ha jobban kitárulkozna előtted, elmondaná a magánügyeit, hiszen azért vagytok barátnők. És a másik két lány nincs soha együtt nélküled? Ők hogy viszonyulnak egymáshoz? Próbálj másokkal is beszélgetni, hátha közülük kerül majd ki a barátnőd. Én ezeket a hármas barátnőségeket nem szeretem, csak a kettes barátságokat.
2021. máj. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!