Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez miért lehet?

Ez miért lehet?

Figyelt kérdés

Szóval van egy kis baráti köröm, akikkel nagyon jóban vagyunk, ők a legjobb barátaim. Eddig mindig nagyon szerettem velük lenni, örültem, ha szerveztünk valami programot együtt. Igazából ez most is így van, viszont néha egyszerűen úgy érzem, hogy nagyon fárasztanak. Mármint, hogy hülyén gondolkoznak dolgokról, és nagyon gyerekes dolgokat csinálnak. Ha csak ez egyikükkel vagyok külön, akkor nem annyira vészes, de ha mind együtt vagyunk akkor borzalmasak tudnak lenni. Viszont nem is mindig van bennem ez az érzés, csak eddig nem volt ilyen, és mióta visszamentünk a suliba egyre többször előfordul. Nagyon rosszul érzem magam emiatt, és nem tudom mit csináljak, mert nagyon szeretem őket és szeretek velük lenni, csak ilyenkor egyszerűen szörnyen idegesítenek... szerintetek ez miért van? És mit tudnék csinálni ezzel?

16/l



2021. máj. 26. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Mert még gyerekek 🤷‍♂️ egyszer majd felnőnek.
2021. máj. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, csak eddig nem voltak ilyenek, vagy legalábbis nem vettem észre...
2021. máj. 26. 21:36
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Áhh tudom milyen érzés. Valószínűleg te érettebb vagy náluk.
2021. máj. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%

Nekem erre azt mondták, hogy lenézem az embereket és többnek gondolom magam náluk.

Nem értettem, mert semmi önbizalmam. Viszont azon sem röhögtem teljes órán át, hogy fingott-e a tanár feleltetés közben.

2021. máj. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Figyu ilyenkor nagyon rövid idő alatt változik a szemelyiség. Ami folyamatosan változik, alakul ez a termeszetes.

Nem egyforma ritmusban.

Add meg magadban nekik a tiszteletet szzal hogy, magadban, nem sürgeted kritizálod őket. Ha ehhez az kell, hogy ne legyél velük, akkor kicsit kevesebbet legyél velük, de semmiképp ne fordulj el tőlük, ne bántsd meg őket! Hidd el, hamar jobb lesz, összerázódtok, beéritek egymást. Teljesen oké amit érzel, es hidd el, átmeneti. (48/N)

2021. nov. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!