Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet könnyen, barátkozni?

1Juhász Panna1 kérdése:

Hogyan lehet könnyen, barátkozni?

Figyelt kérdés
Szóval ugye el letünk ültetve és beültetek, egy olyan fiú mellé, akivel egy szót se beszéltem. Hogyan tudnék vele beszélgetni, hogy ne csak néma csendbe legyünk. Hogyan kezdjek el vele beszélni. Ha valaki tudja az létszi, írja le.

2021. máj. 28. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a lányok rajzolgattak a füzetemben. Szerintem ha megkérdezed rajzolhatsz e belle igent mond 😁 kezdésnek jó.

Figyeled mit csinál es arra reagálsz.

2021. máj. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
A legfontosabb, hogy ha ő nem nyit feléd akkor te nyiss. Például ha eszel valami olyat amivel meg lehet kínálni ( chips, gumicukor stb) , kérdezd meg, hogy kér-e. Ezután megkérdezheted melyik étel a kedvence (ez a megkínáláshoz kapcsolódik). Ha valamilyen feladatot nem tudsz megoldani kérdd a segítségét, vagy ha látod, hogy ő nem érti és te érted segíts neki.
2021. máj. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Még az előzőhöz, megkérdezheted mi a kedvenc tantárgya.

:)

2021. máj. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. máj. 29. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!