Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Új barátokat szeretnék. Ti...

Új barátokat szeretnék. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Szeretném leszögezni, hogy nem utáltam meg a jelenlegi barátaimat, csak eltávolodtunk. Eléggé máshogy gondolkodunk. Nem voltam sosem túl extrovertált, nagyjából 4 emberről beszélek, Ők dohányoznak, én nem. Ők szeretnek beülni kocsmákba, én inkább házibulis vagyok. A 4 barátom közül az egyik szintén szoros barátságban van olyanokkal akik kifejezetten bántottak engem régebben (nem vertek meg csak a szokásos iskolai bully-ing), ezért úgy érzem barátságom vele nem egészen őszinte így. A másik 3-mal szorosabb kicsit a dolog, de nincs abszolút közös téma már (régebben is csak a leauge of legends volt, de nem játszunk már vele). Tehát szeretnék új barátokat, de gondban vagyok azzal hogy hol kéne keresni. Az eddigieket mind iskola miatt ismertem. Jövőre ha visszamehetünk egyetemre akkor persze könnyebb lesz, de addig is örülnék pár talán kicsit épületesebb barátnak is. Inkább introvertált vagyok, de tudok bulizni és nyitott lenni, ha eltelik egy kis idő. Tehát, hol lenne érdemes elkezdenem? 20/F

2021. máj. 28. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
97%
Van valami hobbid? Azok mentén lehet, hogy könnyebben megy az ismerkedés, és valószínű, hogy hasonló az érdeklődési körötök is.
2021. máj. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Na igen ez lemaradt :D

-rendszeresen edzem (bár nem szeretem, csak az eredményéért csinálom)

-Minden ami Attack on Titan az jöhet :D

-Házibuli kritérium nélkül jöhet

-Töriből emelteztem, törihez kapcsolódó téma bármikor :)

-Utazás, programszervezés szintén pálya

-Akármilyen csapatjáték (foci,kézi kosár vagy bármi)

-Szeretek és tudok is pókerezni, sakkozni, Monopoly-zni


Hát kb ennyi, bár ezek elég sablon dolgok. A hobbim ezek közül talán a töri, de az unalmas a legtöbb embernek:/

2021. máj. 28. 22:54
 3/3 anonim ***** válasza:

#2


Sokban különbözünk, de én is szeretek a töriről filozofálni. Segít átlátni a világ működését, és bizonyos szintig, homályosan, de a jövőt is előre láthatja a történelmet mélyebben ismerő ember. Én pl. szeretem a Whatifaltist és a Kings&Generals csatornáját nézni. No ne úgy értsd, hogy mindent pontosan évszám szerint, mert ettől finoman szólva messze állok.


Amúgy meg egy geek vagyok, meg szeretek néha szerelni (gányolni).


21F

2021. máj. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!