Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem szeretnek az emberek,...

Nem szeretnek az emberek, hogy tudnék barátokat (legalább 1-et) szerezni?

Figyelt kérdés

Pár szó röviden rólam. 27 éves lány vagyok Budapestről, nem vagyok egy nagy bőbeszédű valaki, de tájékozott vagyok nagyon sokmindenben. Távolságot csak rövid ideig tartok, hamar lebontom a korlátokat. Mégis, az emberek nem hogy nem keresik a társaságom, de egyenesen kirekesztenek. Ez már óvodás korom óta így van, gimnáziumban meg kaptam hideget-meleget a fiú osztálytársaimtól. (ami majdnem tettlegességig fajult csak úgy, "poénból")


Sok foglalkozásra jártam, mert olvastam, hogy jó ha az ember talál magának külön csoportos hobbikat. Sosem ment ez jól. 1 évig, másfél évig jártam edzeni is ahol nekem nem volt soha párom, a végén meg az egyik nő simán gúnyolódni kezdett nyilvánosan rólam a tatamin. Akkor betelt a pohár, elmondtam neki is a véleményem higgadtan aztán elmentem de szomorú voltam. Ez egy örvény ami mindig előjön.


Nyitok, érdeklődöm - (őszintén, nem megjátszva!), az emberek iránt, de alig várják hogy takarodjak el. Egyébként nem dohányzom, nem iszom, külsőre nincs semmi extrém...(csak mert itt sokan kapásból írják, hogy mert biztos bűnronda vagy büdös vagy! Hát az utóbbi biztos nem, az előbbi meg szubjektív)


Van párkapcsolatom több éve, aztán az ő legjobb barátnője mást sem csinál csak kibeszél engem, de nem jó módon. (Hiányosságaim ekézik)


Néha mélyponton vagyok, már megint, nem tudom mit tehetnék még, kb 20 éve erre próbálok rájönni hogy mit lehetne tenni, de már lassan mindent kipróbáltam. Önbizalmam nem nagyon van már, (főleg mert an ők kapásból utálnak ránézésre 90%-ban, ezt lehet érezni is meg látni is meg hallani. :D) de ahhoz, hogy barátságokat lehessen kötni, mindenképp szükséges az önbizalom? Fogalmam sincs, kérlek, segítsetek.


Szükségem van korombeli vagy kicsit idősebb emberekre Budapestről, akikkel megoszthatnám a jó dolgokat amiket találok, vagy amire gondolok, szórakozhatnánk, áthívhatnám őket bográcsolni vagy teszem azt zenélgetni, együtt sportolni, felfedezni helyeket, stb... Alapból társasági ember vagyok, de nem azon a módon, ami mostanában módi.



2017. júl. 27. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Még szöveg elolvasása előtt mondanám, én is ember vagyok és végtelenül is és emberileg is imádlak.



"Ez egy örvény ami mindig előjön."


Eddig olvasva úgy tűnik, nem elégé életet megtanult embereknél próbálkoztál.

Milyen edzésre jártál ahol tatami volt s még is kezdő lelkek jártak oda? Harcművészet kellene kipróbálj. Nem egy, nem kettő klubban, stílusban voltam már s mindenhol átlagon felüli normálisságú emberek voltak.



"csak mert itt sokan kapásból írják, hogy mert biztos bűnronda vagy büdös vagy! Hát az utóbbi biztos nem, az előbbi meg szubjektív"


Látod te is. Kik emberi kapcsolatokba külsőségeket kevernek, nagyon kezdő lelkek s te még is reagálsz rájuk, mintha nem lenne sok tapasztalatod normális emberekkel, pedig te is látod, ez szubjektív, avagy nem is létezik( avagy minden gyönyörű).



"ő legjobb barátnője"


Tapasztalatlanságod miatt olyan emberekkel vagy, kik kapcsolat tartanak nagyon kezdő lelkekkel. Világosítsd fel, nagyon nem jó követő e "legjobb barát".



"nem tudom mit tehetnék"


Gondolkozz, teremts megértést ezzel hozzáállásod, érzelmeid megváltoztatva. Ahogy írod is ez után, kevered külvilágot saját elméddel.


Szívesen segítek folyamatokban ha kéred privátban.



"Szükségem van korombeli vagy kicsit idősebb emberekre Budapestről"


Nem.

E téren tapasztaltabb emberekre/emberre van szükséged.


Mit sportolsz? Nagyon szeretek túrázni is, ill felfedezni.



Akárhogy is, minden jót néked. Szeretetem kísér örökké.

2017. júl. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

kezdésnek nem fogadj meg semmit amit vixen ír :D

Hát valaminek kell benned lennie ami szerinted normális, de mások a falra másznak tőle vagy nagyon idegen nekik. De ezt így online a kutya se tudja megmondani neked hogy miért? Ha nagyon megakarod tudni akkor keress egy embert a lakhelyeden/online akit eggyáltalán nem ismersz és kérd meg rá h logjatok együtt egy két órát aztán mondja el az öszinte véleményét ha bántó ha nem. Bár nem fog teljes képet festeni a felmérés csak 1 emberrel, kell egyenlő mértékben megoszló számban férfi és nő is, mindenféle közegből. Ezekből aztán tanulhatnál h mi nem tetszik benned egyes embereknek. De ez a modszer elég fura lenne és kétlem hogy bárki is megcsinálná. Szóval a barátod távolabbi barátait lehetsz egyszerübb lenne megkérdezni vagy valami. Nem egyszerű igaz barátokat találni, ismerősök meg minden bokorban ott vannak, de hát máshova nem is valók. Azért sok sikert kívánok

2017. júl. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!