Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nők! Ti milyen nőket/tini...

Nők! Ti milyen nőket/tini lányokat rühelltek a legjobban?

Figyelt kérdés

2021. máj. 31. 01:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem rühellek senkit nemi alapon. A jellemzők vagy viselkedésminták, amiket nem kedvelek, sajnos bárkinél megjelenhetnek.
2021. máj. 31. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%

A vihogós, idióta tiniket.

A mindig mosolygós és kedves nőket, mert alattomosak, sunyik és kegyetlenek.

Amúgy nincs különösebb kritérium, mert általában mindenkit rühellek :D

2021. máj. 31. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nagyjából én sem kedvelek senkit. De néha van, akit igen, de akkor vele nagyon szimpatizálok. Remélhetőleg kölcsönösen.:/
2021. máj. 31. 02:24
 4/12 anonim ***** válasza:
57%

Én az asszimetrikus frizurát viselőket akiknek lehetőleg még valami lila, kék szín is van belefestve a hajába, hozzá valami csillámkövekkel kirakott ízléstelen tramlicipő, természetesen szaténbevonattal, ezektől kiráz a hideg.

De még a stílusát hagyjuk is mert nem érdekel.

Inkább az, hogy megfigyeléseim alapján ezeknek van a legnagyobb pofájuk, mindamellett hogy a legbutábbak.

És tutira panellakó és dögje is van.

Nem tehetek róla, irritálnak.

Nem a megjelenésük, hanem a rosszindulatú gonosz mindenkinek ártani akaró elviselhetetlen természetük miatt.

2021. máj. 31. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Azokat a nőket akik kitárgyalják a másikat, amint az illető elhagyja a helységet. Szemtől szembe viszont nyalnak.


Az olyanokat se bírom akik csak a férjükről/pasijukról, gyerekükről/családjukban lévő egyéb kisgyerekről tudnak csak beszélni.

Pl. Mit főzött tegnap, mert azt kívánta a férje. Aznap mit főz neki. Este mivel eteti. Mit csinált tegnap a férje. Mit mondott neki este. Stb - ugyanez a gyerekkel, kistesóval, stbvel.

Rohadt izgalmas 8 órás munkaidőben ezt hallgatni.

2021. máj. 31. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Én nem utálok senkit, egyszerűen csak azokat nem értem akik ismeretlenül is megjegyzéseket tesznek rám. Én sem szólok be nekik vagy nevetgélek rajtuk hogy mennyire tucat egy kaptafára épülő unalmas külsejük van vagy mennyire igénytelenek. Akkor ők se tegyenek rám kéretlen megjegyzéseket csak azért mert extrémebb stílusom és különlegesebb kinézetem van.
2021. máj. 31. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Utcán, párban vagy csapatban sikítva, vonyítva röhögőket.


Akik másokat furkálnak, kibeszélnek, mószerolnak. Szemtől szembe persze nincs pofájuk, nyaliznak.

2021. máj. 31. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%

Azokat a nőket, akik csak hőbörögni tudnak, semmi pozitívat nem mondanak. Akik az első adandó pillanatban kibeszélik a másikat a háta mögött, furkálódnak, szemtől szembe pedig puszipajtást játszanak.

Valamint azokat is, akiknek a feltűnési viszketegségük abban nyilvánul meg, hogy csoportba verődve nyerítve, sikítva röhögcsélnek, eléggé erőltetetten.

2021. máj. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

Én a rosszindulatú, másoknak ártó / ártani akaró embereket nem szeretem.

Meg akik hangosan ordítva, visítva beszélgetnek/röhögnek a vonaton, és nem lehet tőlük dolgozni, olvasni, meg semmit csinálni.

2021. máj. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
41%

Csak nekem tűnik úgy, hogy több választ is egy ember írt?

Egyébként szerintem intelligens ember nem utál valakit, akit most lát először. Kialakulhat egy első benyomás, de ne döntsük már el, milyen ember az, akit most látunk először. Miért baj az, ha vihirászik (csak úgy, nem valakin)? Jó kedve van, hadd tegye. Vagy gyilkolni képes a tekintetével. Neked talán nem volt még rossz napod? Szóval értitek...

2021. jún. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!