Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit szólnál, ha a barátod azt...

Mit szólnál, ha a barátod azt mondaná,hogy diagnosztizáltan pszichopata?

Figyelt kérdés
Az nem játszik, hogy biztos csak viccel. Barátkoznál még vele?

2021. máj. 31. 11:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
99%
Értékelném az őszinteségét.
2021. máj. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Rákérdeznék, mik a tünetei, triggerei, van-e gondja az önkontrollal.
2021. máj. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
Egy igazi, vérbeli pszichopata SOHA nem fogja bevallani senkinek, még magának sem, hogy az. Ráadásul a pszichopatikus tüneteket nagyon nehéz behatárolni, mivel ez egy eléggé bonyolult betegség.
2021. máj. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha eddig nem volt alkalmam észrevenni, akkor tojnék minden közlendőre, mert valamiért csak a barátom!
2021. máj. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
26%
Ha valóban az, akkor nem vagy a barátja, csak egy eszköz valamihez.
2021. máj. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Pali1977 válasza:
24%
Ha diagnosztizálatlan, honnan tudja, hogy ő az?
2021. máj. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
#6 félreolvastad, diagnosztizálták :)
2021. máj. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%
Hát ha tényleg az tudatosítanám magamban, hogy nincsenek érzései felém. Ha jól kijövünk nem érzelmekről beszélgetünk hanem vannak közös poénjaink, érdekes témáink stb. akkor továbbra is haverkodnék vele. De azért óvatosabb lennék, nem osztanák meg vele belső dolgokat, és megmaradna haveri szinten nem közeli barátnak. Mert ha úgy alakul és összeveszünk egy pszichopata bármikor ellenem fordíthatja azt amit elmondtam neki. Szóval csak óvatosan szerintem. De attól is függ hogyan szocializálódott stb, azért gondolom te is régebb óta ismered nagyjából látod a személyiségét. Attól hogy pszichopata ezért még nem érdemelné meg, hogy megszakítsd a barátságot vele sztem, csak fenntartásokkal kezeld.
2021. máj. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Most így elméleti síkon lehet erről beszélni, de a valóságban azért ez nem egészen így működik.


Mindenesetre én nem tennék semmit. Mert ha benne volt annyi, hogy őszinte legyen velem (amire legtöbbször még a "nem-pszichopata" emberek sem képesek), akkor bennem meg lesz annyi, hogy ne hagyjam hátra csak mert más. Mármint nem változott semmi, csak volt annyi vér a pucájában, hogy őszinte legyen velem. És ha ebben a kérdésben őszinte velem, az azt jelenti, hogy bízik bennem annyira, hogy én is megbízhatok benne.

2021. máj. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagy divat lett mostanában -főleg iskolázatlan körökben- magukat pszichopatának beállítani, mert áóúristen az milyen “menő”. Hát nagyon nem az! Ráadásul nincs olyan, hogy valaki diagnosztizáltan pszichopata. Nincs az az igazi pszichopata, aki bemegy a rendelőbe, es alig várja, hogy diagnosztizáltan pszichopata legyen! Te kevered a skizofréniával valószínűleg.
2021. máj. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!