Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki találkozott már pszicho...

Valaki találkozott már pszichopatával? Megjelenése, viselkedése milyen? Milyen benyomást keltett bennetek?

Figyelt kérdés

2019. aug. 26. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Találkozni találkoztam. Beképzelt volt és a bizalmamba férkőzött elég könnyen. Olyan egoista volt hogy az valami borzasztó. Most is zaklat,fenyeget,feltöri a facebookomat,tettes társakat küldött rám akik folytatják a bántalmazást,ő pedig éli világát. Interneten keresztül pedig egy másikkal is összefutottam. Bár vele szerencsére nem találkoztam. Az a túláradó kedvesség, megjátszott érzelmek. Belecsalt a hálójába. Végül pedig engem hibáztatva megváltozott. Mindvégig manipulált. Ellenem fordított mindenkit,és mire feleszméltem ki ő addigra senkim és semmim sem maradt. Elkapott a magány,depresszió,öngyilkossági gondolataim lettek. Senki se hitt nekem. Az egyik barátom mellettem állt és szerencsére őt nem tudta semmivel se manipulálni. Kihasznált. Mindent felhasznált ellenem. Egyszer öngyilkosságra is buzdított. Sehogy sem tudtam volna bizonyítani. Elhagyatottsági érzésem volt. Úgy éreztem hogy mindenki ellenem van. Bűntudati érzéseim lettek. Rossz embernek tartom saját magamat. Magamat hibáztatva. Mivel ő manipulálva engem hibáztatott mindenért. Possztraumás stressz tünetekkel is küzdök. Egyszer visszatért mert azt hitte megfogom neki bocsátani amit tett. Nem engedtem neki. Borzasztó volt. A másik pedig azóta is zaklat. Sehogy sem tudom lerázni.
2019. aug. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Azrael666 válasza:

ismerek 1 pszichopata, vagyis inkább magasan funkcionált szociopata lányt. Nincs vele különösebb gond. Nem érez semmit, nincs bűntudata és néha elkattan az agya és akkor harakiri van...

De viszont félek attól, hogy esetleg valakit bántana.. Nagyon okos és intelligens és annyira antiszociális..., én nem tudnék barátok nélkül élni

2019. szept. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom pszichopata volt e vagy csak nárcisztikus de semki bűntudata nem volt bem félt semmitől és a hibáiból sem tanult. Semmilyen empátiára nem volt képes. Egyebként megnyerő külsejű és modorú művelt ember volt ambíciózus célokkal. De érzelmileg egy nulla. A környezetét gyötörte. A párom volt. Sokáig azt hittem valami lelki baja van és így kompenzál próbáltam neki segíteni de egyszer bevallotta hogy ő tényleg nem érez bűntudatot és élvezi hogy bunkó és megbánt masokat mert gonosz. De! Az ilyen emberrel nem kötelrző lenni. Előbb utóbb kideúl kivel állsz szemben és utána ha maradsz csak magadat okolhatod. Ők így születnek. Nem fognak megváltozni. Persze tudják mi jó és rossz. És akinek normális gyerekkora volt tamogató közeggel az ha nem is érzi de helyesen viselkedik és nem bánt masokat. Aki rossz közegből jött annál elszabadulhat a pokol.
2019. szept. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!