Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyik (most már) volt barátnőm...

Egyik (most már) volt barátnőm csúnyán kibeszélt és nem is nagyon sajnálta, volt egy revans részemről, én is megbántottam. Én viszont rosszul érzem magam hogy lesüllyedtem a szinjére, de azért kicsit jól is esett. Ez normális?

Figyelt kérdés
2021. jún. 2. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Igen, gyerekkorban ez elő szokott fordulni. Olyan 12 éves korig normális.
2021. jún. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Minden nap latom sajnos, akkora a dühöm, és direkt felhúzott, gondoltam ha annyira kéri megadom a pofont. Nem számított rá mert sosem bántottam pedig ő sosem kímélt.
2021. jún. 2. 20:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Normális, viiiiiszont én annyira nem szeretem az ilyeneket. Én is nagyjából egykorú lehetek veled, viszont oké, én egy kicsit különc gyerek vagyok, viszont szerintem határozottan ez a legjobb módszer: minden zavaró tényezőt IGNORÁLJ. Ha beszólnak ne szólj vissza, vagy tégy úgy mintha meg se hallottad volna, vagy mondj valami cseppet se sértő poénos választ. Vagy ami még inkább tudatja a másik féllel hogy téged nem lehet olyan könnyen megbántani, az az, hogy mondj valami ilyen kis izékét. (Pl.: -jajj te olyan kövér vagy!! -oooo köszönöm szépen! Annyira kedves hogy karcsúnak találsz!!). Hidd el, beválik.

És ha valaki az osztályból idegesítő, vagy fura, arra egy rossz grimaszt se vess, hanem amíg nem kezd szuperül zavarni (ugye akkor ignorálod), addig kezeld úgy, mint egy full normális rokonszenves embert.


Ezek a tippjeim. Tudom kicsit furik, de én ezt csinálom minden nap (jó, mondjuk nem szoktak gúnyolódni rajtam), és full jól elvagyok. Nem zaklat senki, tök jókat beszélgetek azokkal is, akik még szerintem is nagyon furák, és akiket nagyon nem kedvelek, azoknak azt nem mutatom ki, hanem csak úgy szimplán ott vannak, én is ott vagyok, azt annyi.

2021. jún. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, igazad lehet!! És köszönöm a bő válaszod ☺️ Az ignorálást és a poénra vevést gyakorolnom kell mert belülről sajnos forrok.. olyannyira fáj. De majd egyszer talán menni fog ilyen lazán!
2021. jún. 2. 22:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Örülök hogy tudtam segíteni!🤗

Azonban rájöttem, hogy én könnyen beszélek, mert engem màr egy jó ideje senki nem bántott meg😅 Legalábbis nem annyira nagyon, mint ahogy te emlegeted.

2021. jún. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!