Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim előtt kell védenem...

A szüleim előtt kell védenem a férjem - aki mellesleg nagyon megbántott- ez normális dolog? Az eset után meg a szüleimet kritizálja, vajon miért?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz időszakban vagyunk. Most született a második gyermekünk, építkezésbe kezdünk(szeretnénk), rengeteg a munka stb. De nem védem a férjem mivel tény hogy elég bunkó mostanában. Az ok ismeretlen.

Rengeteget "bírál", viccesen adja elő a dolgokat.

Pl, hogy lóg a mellem (ami nem így van) de azért nem vagyok 18 éves már az tény. Azt mondta a múltkor tusolás közben, hogy úgy lóg, hogy nemsokára a gatyámig ér és kinevetett.

Folyamatosan azzal poénkodik nekem milyen arany életem van itthon a gyerekekkel, csak sajnos a stílusa fáj. Régen tisztelt engem, úgy is beszéltünk egymással, egymásról de a közös élet felülírta ezt. Persze vannak poénok értem is ezeket de ezek amiket ő mond sértőek.

Na és az új poén az hogy ha vmit mondok de neki nem tetszik azt vágja hozzám, hogy váljunk el.

Abszolút nem gondolja komolyan, de a múltkor viccesen a barátnőm előtt is előadta magát majd elsüllyedtem.

És a hétvégén a szüleim előtt is (videochateltünk). A szüleimet kb sokkolta a stilusa, ahogy beszelt velem. Poénkodott hogy jöhetnének látogatóba hozzánk mert akkor végre lenne időm takarítani, meg sütit sütni. Vagy 2x is elsütötte ezt a poént. Apa sose szól bele a dolgainkba de ez után felhivott és mondta hogy szépen leosztott a férjem és hogy neki sem tetszik hogy igy beszélt, de a gyerekek előtt nem akart erről beszélni.

Igazából én is megmondtam neki hogy ez nekem hogy esett, de fel sem veszi. Céloztam rá, Hogy ilyet sehol se de még a szülők előtt se mond az ember. Meg h az ő szülei előtt ha én ilyeneket mondanék nem tudom mit mondanának. Erre közölte velem, hogy ő leszarja ki kit gondol róla, meg hogy apám is milyen ember és elkezdte szidni. Pedig ők rengeteget segítenek nekünk.

Miért ilyen?

Miért nem becsüli meg, hogy tényleg mindent megteszek érte és a gyerekekért?

2 gyerek után is kb 3 kiló ha maradt rajtam csinos nő vagyok. Sütök főzök mosok takarítok, miért ilyen bunkó és elégedetlen?


2020. nov. 28. 01:25
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
97%

Megunt, elhidegült, belekényelmesedett, vagy van másik. Elég sok minden miatt lehet :/

Nem írtad, hány évesek vagytok, de az sem kizárt hogy kapuzár.

2020. nov. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
98%
Akkor szoktak ilyenek lenni ha már ott a másik nő. Sajnálom.
2020. nov. 28. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
94%

Ilyen faxival biztos nem építenék házat, de te tudod. Ha már most cseszeget, mi lesz majd 10 év múlva?

Legalább van némi félre tett pénzed, ha egyik napról a másikra bejelentené, hogy megszerette a munkahelyéről a 18 éves Vivikét-ki lehet cserélni bármilyen női névre-?

2020. nov. 28. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
77%
Ez nem normális, valami megtört a férjedben lelkileg. Kilátástalanság munka terén lehet pl. Vagy kiderült valakinek egy betegsége a családban? Ilyenekre tudok gondolni.
2020. nov. 28. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
97%
Csal, vagy ha még nem tette meg hamarosan meg fogja tenni és már előre gyártja a mentségeket. Lehet, hogy nem is tudatosan. Sajnálom.
2020. nov. 28. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
85%
“Akkor szoktak ilyenek lenni ha már ott a másik nő. Sajnálom.“. Ezzel nem értek egyet. Már annyiban, hogy másik lehet nincs, de max azért mert nem talált vagy talált volna de egy beszari farizeus és rajta vezeti le, mert te állsz az útjában annak hogy neki milyen jó legyen.
2020. nov. 28. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
97%
A háttérben mi van azt nem tudom, de határozottan, őszintén jelezni érdemes számára, hogy ezt te szóbeli bántalmazásnak tartod és (nemcsak) a gyerekek miatt/előtt, hanem egyébként sem, sose csinálja, ha kettesben vagytok akkor se.
2020. nov. 28. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
97%
Én férfiként szólok a dologhoz. Szerintem is az lehet, hogy már un téged. Amikor megemlíti hogy elvállna, dobd föl, hogy rendben,már ajánlottak neked is egy válóperes ügyvédet,majd felkeresed,ha komolyan gondolja. De fel is kereshetsz egyet,ha gondolod és esetleg a névkártyáját "véletlenűl" olyan helyen felejted,hogy ő belebotoljon. Sajnos a ti házasságotok elég erősen a külsőre alapozódhat,hogyha mindíg a külsőddel,meg a melleddel van elfoglalva. Gondolom ő nagyon vigyázz magára,hogy hódítóképes tudjon maradni. De téged sem irigyellek,ha bizonygatni akarod, hogy nem lóg a melled és csinos nő vagy és úgy gondolod, hogy ez a férjednek,elég kellene hogy legyen. Ha szeret, pont nem fogja érdekelni néhány kiló, vagy hogy lóg a melled. Én is szoktam viccelni a nejemmel, hogyha megkérdezi, hogy vegyen fel melltartót? Mondjuk ha csak az udvarra megyünk,ilyenkor azt szoktam mondani hogy :hááááát elég nagy sár van odakint. De elnevetjük és kész. Én is megereszkedtem,mackós lettem és ő is elfogad. Ez az alapja. Ha próbálsz megfelelni és bizonygatni hogy jó nő vagy, attól csak rosszabb lesz. Amit nem írtál le és talán árulkodó lenne,hogy az intim életek hogyan változott meg? Te vettél vissza,a gyerekek miatt,vagy ő nem teljesít már úgy? Vagy gyorsan túl van rajta,de nem figyel rád? Ezekből lehetne még következtetni,hogy mi lehet a háttérben. Meg ha mentek valahová,akkor figyeld,hogy hogyan vezet. Hogyan viszonyul a többi közlekedőhöz. Ha másokkal is bunkó,akkor ő mindíg is ilyen volt,csak kijött a valódi személyisége,csak viszafogta magát eddíg,és most már mgabiztosabb,mert ebből az állapotban ő sakkban tud tartani téged
2020. nov. 28. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
97%
folytatom,mert véletlen elküldtem a még befejezetlen választ. Szóval a vezetése egy embernek sokat elárul a személyiségéről. Ha régen is bunkó volt és most is,akkor tudod mi a helyzet,mellényúltán,nem vetted észre akkor. Ha mostanában lett bunkó,akkor lehet egy törés,akár munkahelyi,vagy valami más, és ha türelmes a vezetésben,csak vled bunkó,akkor ezen gondolkozz el.
2020. nov. 28. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
99%

Nöként:

1. Nem kell védened a férjedet, sem a szüleid elött, sem máshol, ö egyszerüen bunkó veled, ez tény.

2. Azt nem türném el semeddig, hogy igy beszéljen velem, sem a kinézetem, sem az "aranyéletem" miatt, ezzel ugyanis csak téged, az önbizalmadat akarja leépíteni, hogy függö maradj.

3. AZ, hogy poénként állandóan a válást emlegeti, nem poén, hanem komolyan nem veled tervezi a továbbiakat, csak egyelöre még inkább a kényelem - hogy kiszolgálod, mentegeteg, megalázhat - többet számít.


4. A helyedben komolyan felkészülnék a válásra, megszervezném az életemet nélküle és utána beadnám a válókeresetet.

2020. nov. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!