Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Teljesen ingyen kiknek szoktat...

Girlll3 kérdése:

Teljesen ingyen kiknek szoktatok segítséget nyújtani?

Figyelt kérdés
2021. jún. 4. 17:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Aki kéri!
2021. jún. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Családon belül és nagyon régi barátoknak.
2021. jún. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szüleimnek,testvéreimnek,néha rokonoknak (de ezt nem viszem túlzásba,mert megszokják) amúgy meg senkinek.
2021. jún. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Akivel úgy alakulnak a dolgok. Pl. gyakorin megismerek embereket, nekik szívesen segítek ingyen, ha nyitottnak és jónak látom őket. Élőben oda jön valaki, annak is segítek, de mindent úgy, hogy nekem ne legyen hátrányom belőle.
2021. jún. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Régen mindenkinek, ma már senkinek, mert kivétel nélkül mind visszaéltek vele, és potyázni kezdtek a rovásomra.
2021. jún. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Információkkal sok embernek, az interneten is. Idővel, munkával a hozzám közel állóknak. Pénzzel csak a családnak.
2021. jún. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Alapból a családnak, közeli ismerősöknek, jóbarátnak.

Illetve természetesen - ha épp jókor vagyok jó helyen - a bajbajutottaknak.

2021. jún. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Visszakérdezek: mit nevezünk segítségnek? - ugyanis a legtöbb ember csak akkor segít a másiknak, ha az nem kerül sok energiájába.
2021. jún. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
Kb senki idegennek, még rokonnak se szívesen, cserébe nekem se kell segíteni.
2021. jún. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akiről úgy ítélem meg, hogy hasznára tudok lenni a segítséggel és el is fogadja a felajánlott segítségemet. Ritkán szoktam segíteni általam nem ismert embereknek, de akkor önzetlenül, nem számító módon. Volt már nem egyszer példa arra, hogy valaki határozottan elutasította a segítő szándékomat, - elsőre megértettem és nem erőltettem még egyszer a dolgot.
2021. jún. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!