Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jobban érezném magam egyedül...

Jobban érezném magam egyedül minthogy a tesóm a barátnőjével jöjjön egy baráti esküvői meghívásra (3-man mennék), mit érdemes ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Mindig amikor a barátnője jön akkor, elég lélekjelenlét mentessé válik az öcsém és én közöttem való viszony, jobban érzem magam egyedül


De mégsem mondtatok vissza egy esküvői meghívást, ezt megemlíteni neki meg még annyira sem tehetem?


Mit tennél ilyenkor, egyszerűen el kell ezt viselni férfiasan és szenvedni csendben?


27f


2021. jún. 5. 00:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Csajozz be az esküvőn.
2021. jún. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
lol, koszi, tesztik ez a gondolkodas
2021. jún. 5. 08:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nézd. Ha előre nagyon úgy látod hogy nem erezned jól magad, én visszamondanam. Én voltam már úgy hogy mégis elmentem, és csak még rosszabb kedvem lett, ott meg senkinek nem hiányzott a bús fejem. Aztán olyan is volt, hogy nem mentem el, csak küldtem egy szép gratuláló lapot, és nem volt sertodes, megértették. Nyilván nem a legjobb baratomrol volt pl. szó, de egy lagzin úgy is sok ember van, nem hiányoztam igazán.
2021. jún. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!