Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan ember, akinek...

Van olyan ember, akinek nincsenek barátai, barátnője? Olyan ember, aki teljesen egyedül él?

Figyelt kérdés
Hány éves vagy? És szerinted miért lettél magányos? Jó neked ez így, vagy változtatnál? És ha igen, akkor hogyan és min?

2013. júl. 4. 05:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%

Azért ez kicsit árnyaltabb kérdés. Olyan, akinek tényleg nincsenek emberi kapcsolatai, nagyon kevés van, és általában mind visszavezethető valamilyen mentális problémára.

Akinek viszont nincsenek olyan tényleg igazi barátai, de azért egy-két haver akad, vagy akivel azért olyan beszélőviszonyban van, azt meg nem nevezném teljesen magányosnak.

2013. júl. 4. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

Én már egy jó ideje egyedül vagyok, barátok nélkül, a lakóhelyemre fogom ezt, 13 éve élek olyan helyen, amit már az elejétől fogva nem tudtam elfogadni. Városból költöztem vidékre, itt teljesen mások az emberek.

A párom tőlem 160km-re volt, 6 évig tartott a kapcsolatunk, de a rengeteg utazás miatt is elromlott, meg az ingatlanpiac nyomorult állapota miatt is. Sajnos városban lakni újra már nem fogok tudni, legfeljebb albérletben, de nem lenne értelme, ha van saját házam. Csak kevés az értéke.

2013. júl. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
Én. Pontosabban egy nagyon jó barátom van netről, de kb. sose találkozunk. Azért vagyok egyedül, mert sose ismertem senkit, akivel igazán jóban tudtunk volna lenni. Nem jó, de változtatni csak úgy tudnék, ha én változnék meg, az pedig nem megoldás, inkább elviselem így.
2013. júl. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%

Úgy teljes igazából általános iskola óta maradtam egyedül, azzal lezárult egy korszak, új iskola sok idegen ember, és persze nem találtam ott barátra mert értelme sem lett volna hisz egyik sem volt városbeli

Ma 21 éves vagyok, senkim nincsen változtatnék igen, de nem könnyű mivel ehhez kell egy lökés a sorstól

21/F

2013. júl. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen vagyok, nincsenek barátaim, se barátnőm, haverjaim, de még beszélgetni se nagyon tudok senkivel, maximum interneten 1-2 emberrel, de az meg nem ugyan az. Egyedül még nem élek, az anyámék házában élek még, de amikor innen kiköltözök (minél előbb szeretnék) valószínűleg egyedül fogok élni.

Nem vagyok antiszociális, vágyok az emberi kapcsolatokra, csak valamiért nekem nem megy a barátkozás, a beszélgetés, nem tud velem senki úgy elbeszélgetni, meg nem is akarnak.

A hellyel is vannak gondjaim, ahol élek, nem él itt túl sok korombeli, akik élnek azok szemében meg már el vagyok ásva, ugyanis kitaláltak rólam valami hülyeséget, amit valahogy mindenki elhitt, és így egy haverom sincs itt.

De nálam ez az egész, hogy nincsenek emberi kapcsolataim, abból indul ki, hogy a beszélő készségem egy nagy nulla, nem tudok valamiért beszélgetni az emberekkel, hiába próbálkozok akárkivel is.

18/F

2013. júl. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Szabó Adrienn000 válasza:
90%

HA nem megyek nagy tàrsasàgban...kezd a legelején! Chat...egy ember,majd kettö...mész az utcàn,ha làtod segítségre van szükség,akkor mész!

Nàlam meg úgy van,h a felnöttekkel jobban tudok beszélni.sött!velük szeretek.a velem egykoruakkal nem megy... :/ 18/L

2013. júl. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 LeftBehind ***** válasza:
26%

Barátnőm sose volt,belegondolva barátom se csak pár "haver" akiknek addig voltam jó,amíg nem volt nő a láthatáron. Egy nulla vagyok az emberek szemében,egy utolsó senki,akin át lehet nézni,aki csak akkor van ott,amikor épp kell valami. A csajok dettó,mintha ott se lennék. Próbálhatok én kezdeményezni,lehetek kedves,érdeklődő....kb mint halottnak a csók. Az meg milyen kérdés,hogy jó-e ez nekem? Milyen mazochista állat élvezi a magányt? Még jó hogy változtatnék,de senki nem segít,senki nem áll mellettem magamtól pedig már mindent megtettem,ami eszembe jutott. Assze ennyi....

20/F

2013. júl. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
33%
Nekem általánosban, meg gimiben voltak barátaim, nem is kevés, viszont bennük nagyot csalódtam és bezárkóztam. Ez már több éve volt, azóta elég magányos vagyok. Ahogy nyitottam megint az emberek felé és lett egy párom, újra pofára estem, de nem kis szinten, de eldöntöttem, hogy soha többet nem fogok bezárkózni, inkább a pofára esés, az sokkal elviselhetőbb, mint a magány, amikor nincs kihez szólni. Az egy pokol. Akkor már inkább szóba állok olyan emberek is, akik nem éppen igazi barátok, de legalább emberek és legalább van kihez szólnom. Ha meg nem tudnak kihasználni, akkor úgyis lelépnek. Azért remélem, lesznek igaz barátaim valaha az életben.
2013. júl. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%
Ilyen vagyok, azzal a kivétellel, hogy nem egyedül élek hanem szülőkkel. Barátnőm soha nem volt, igazi, hosszantartó barátságom szintén nem volt. Olyan vagyok az emberek számára, mintha nem is léteznék. Mindig egyedül megyek mindenhová, senki nincs aki velem tartson. Nem jó így, de képtelen vagyok rajta változtatni. Az infromatika/műszaki dolgokon kívül semmihez nem értek, ebben nagyon jó vagyok, de nem tudom merre induljak el, hogyan legyen belőle hasznom. Munkahelyet nem találok, sem barátokat, sem barátnőt, semmit. Tisztára életképtelen vagyok, olyan dolgok okoznak problémát amik egy átlag embernek soha. Változtatnék, a születésemet meg nem történné tenném. Semmi szüksége a társadalomnak olyan emberre mint én. Rosszul érzem magam mert magányos vagyok, a szüleimen illetve az államon élősködöm, nem tudok mihez kezdeni magammal. 23/F
2013. júl. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
71%
Azt nem mondanám hogy teljesen egyedül vagyok de nagyon magányos vagyok. A suliban az osztálytársaimmal nem nagyon találom meg a közös hangot. Mindenkivel jóban vagyok és szoktam velük beszélgetni de nincs egy igazi barátom se. Szeretnék ezen változtatni de én nem vagyok az a bulizós típus és elég zárkózott is vagyok. Az hogy mitől lettem ilyen azt nem tudom mert régen nyitottabb voltam. És a legrosszabb az egészben az hogy 18 éves vagyok és most kéne élveznem az életet, de így nem tudom.
2013. júl. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!