Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék azzal az érzésse...

Hogyan tudnék azzal az érzéssel megküzdeni, hogy nincs az embereknek szüksége Rám és nem kellek?

Figyelt kérdés

Mert jelenleg (hmm, igazából 2-3 éve) ebben vagyok masszívan. A "nem kellesz" érzés nem csak párkapcsolatokra értendő, akármilyen kapcsolatra. Nincs szüksége az embereknek Rám. Pedig úgy érzem, sokat teszek értük, hogy jól ítéljenek meg, de komoly kapcsolatra senki nem áll le velem. Segítőkésznek tartom magam és sokat dicsérem, motiválom az embereket.

Mit lehet a szeretetlenséggel kezdeni, hogyan tudnék ebből kilábalni?

18/L


2021. jún. 5. 20:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Mert manapság nincs szükségük az embereknek barátságra. Ahogy igazi, komoly párkapcsolatra se nagyon, csak alkalmit keresnek. Legalábbis én ezt tapasztalom. 10 éve még lehetett barátkozni és 7 éve még a párkapcsolat is összejött. Azóta egyáltalán nincsenek barátaim és hiába próbálok keresni. Ez nem a te hibád.
2021. jún. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem hogyha komoly kapcsolatra vágysz minek hagyod magad kihasználni? Mert nincsen más?


Végül is jobb mint a semmi..de én például nem kezdek olyan emberrel MÁR aki nem komoly,ennyi idősen meg mit vársz másoktól? Ilyenkor a legfelszínesebbek az emberek szex,külsőségek,és kb ennyi ami a fejükben jár..

2021. jún. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ez hasonlo nalam is pedig tudom te sokkal tobbet teszel mint en. Nem tudom az a baj. Nekem se nincsenek barataim pedig tudok beszelgetni meg nevetgelni veluk de nem tudok melyen hozzajuk "csatlakozni". Én is ugy erzem nem kellek senkinek, nem tudom hogyan epitsek fel egy mely kapcsolatot valakivel. Remelem valtozni fog ez a dolog neked is. 16f
2021. jún. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kedves második!

Igen, mert nincsen más.

2021. jún. 5. 20:42
 5/12 anonim ***** válasza:
Majd ha lesz gyereked, annak szüksége lesz rád. Illetve a férjednek is talán, bár kisebb mértékben.
2021. jún. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
#3Ja es meg annyit fuznek hozza h szerintem legtobb ember csak azert lesz baratod hogy eltoltse az idejet munkahelyen vagy valami ertek miatt. Nem amiatt mert tenyleg erdekel meg szeretne kapcsolatot epiteni, eleg nehez baratot szerezni de mindegy...
2021. jún. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A szöveged alapján: Téves az önértékelésed, emiatt alacsony az önbecsülésed. Folyamatos külső megerősítésre van szükséged, hogy "okénak" érezd magad, mivel te nem szereted/becsülöd magadat eléggé. Most jó úton vagy a kapcsolatfüggőség felé, ami nem lesz túl egészséges pszichésen, és ha kifogsz egy seggfejet,akkor fizikálisan sem.
2021. jún. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem volt még párkapcsolatom. Pontosan ezért írtam, hogy nincs szüksége Rám senkinek. A többi lányra bezzeg ráírnak, egész este chatelnek, felém meg a kutya nem néz, semennyire nem kellek.

Erre értem a szeretetlenséget, de igen, a baráti kapcsolataim is elég egyoldalúak.

2021. jún. 5. 20:53
 9/12 anonim ***** válasza:
Nézd, még fiatal vagy, rengeteg lehetőséged lesz még az életben kiépíteni emberi kapcsolatokat.
2021. jún. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Már leírtam a 7-es válaszomban, nincs önbizalmad. Az meg nem vonzó, ha valaki saját magával nincs rendben. Te sem kezdenél olyan sráccal, akiről sugárzik a "Lúzer vagyok!" életérzés.

Bónusz: Másokhoz méred magad, ami hülyeség. Mindig lesznek szebbek és csúnyábbak/sikeresebbek és sikertelenebbek/nagyobbak és kisebbek, mint te.

2021. jún. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!