Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A csúnyább embereknek is...

A csúnyább embereknek is megvan engedve az asszertivitás?

Figyelt kérdés
Vagy embertársaik azt rossz szemmel nézik a részükről?
2021. jan. 11. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Az ostovbák rossz szemmel nézik. Hé te ronda vagy, nehogy már jól merd érezni magad! Tudd hol a helyed! Főleg férfiak állnak így a nekik nem tetsző nőkhöz. Mintha meg akarnák bosszulni, hogy a nő nem elég szép.
2021. jan. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
A buta emberek rossz szemmel nézik az ilyesmit a csúnyáktól, az alacsonyaktól, a csóróktól, az idősebbek a fiatalabbaktól...
2021. jan. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2


Helló. Köszi.

2021. jan. 11. 15:56
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Engem kifejezetten zavar a részükről. Mint írtad, rossz szemmel is nézem.
2021. jan. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy meg van engedve az asszertivitás? Ennek semmi köze ahoz, hogy valaki csúnya e vagy sem.
2021. jan. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
2es vagyok ismét. Szóval a lényeg, hogy mindenki képviselje nyugodtan a saját érdekeit. Had szúrja csak a szemét a hülyéknek. Ők amúgy sem törődnek mások érzéseivel, szóval nyugodtan kiállhatsz magadért.
2021. jan. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Dehogy van. Nekünk semmi nincs megengedve, még véleményünk, ízlésünk sem lehet, kötelező mindennek tetszeni. Pl arról volt szó egyszer, hogy Avril milyen jó énekes, én meg mondtam, hogy nem szeretem, erre hát azért, mert én irigy vagyok, mert ő szép én meg nem. Nem poénkodhatunk, mert hát tudjuk már hol a helyünk, nehogy már jól érezzük magunkat.
2021. jan. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7


Ez nagyon szomorú ha így van. Ilyesmikre én is felfigyeltem. Nincs egyenjogúság. A feketék, nők, jobbágyok fel voltak szabadítva, a csúnyák még nem.

2021. jan. 11. 16:40
 9/9 anonim ***** válasza:
94%
Kedves kérdező, a kérdésedből és a kommentjeidből úgy tűnik, nem ismered az asszertivitás szó általánosan elfogadott jelentését. Kifejtennéd, számodra mit jelent ez a szó? Milyen értelemben használod?
2021. jan. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!