Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A csúnya embereknek az a...

A csúnya embereknek az a sorsuk, hogy el kell viselniük amint embertársaik viccet csinálnak külsejüből?

Figyelt kérdés
2021. febr. 14. 00:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%

Nem kell birkaként tűrni. A csúnya ember is ki tudja nyitni a száját.

Mindenkit bántanak valamiért, ilyen az emberi természet. Az ember pedig tudatosan eldöntheti hogy tűri vagy nem hagyja magát.

Amúgy meg felnőttként ez már nem olyan gyakori. Gondolom még tini vagy, a kérdésből ítélve. Engem is sokat bántottak a suliban, meg az utcán is random kölykök. Ma már a saját korosztályom felnőtt és benőtt a fejük lágya, a mai tinik meg nem mernek beszólni, mert felnőtt ember vagyok.

Szóval majd idővel elmúlik. Addig meg ne viselkedj áldozatként, hanem vágj vissza egy-egy frappáns mondattal, ami nem trágár, viszont porig alázza őket. Sokkal többet érsz az ilyenek ellen egy szellemes visszavágással, amire köpni-nyelni sem tudnak hirtelen, mint valami anyázással.

2021. febr. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
Addig csúnya egy ember, amíg sikertelen, csendes, papucs. Soroljam?
2021. febr. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%
El kell menni tanulni, végig az iskolában megerőltetni magad, hogy jó jegyekkel továbbtanulhass, és diplomás munkád lehessen, olyan emberek közt, akik civilizáltabban viselkednek, mint az iskolázatlanok. Ők nem fognak gúnyolni.
2021. febr. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%
A külső a mai világban egyáltalán nem akadály, főleg férfiaknál. Kivéve, ha extrém deformitásaid vannak, de azt kétlem. Szimplán nem vagy önmagaddal elégedett. Ha kövér vagy, fogyjál le, ha túl vékony vagy, hízz meg. Nem tudom, hogy mi a problémád.
2021. febr. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%
Mifele emberek uznek csufot a csunya emberekbol? Az nem ember.
2021. febr. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
40%
Akik kívülről csúnyák,belülről szépek.Akik kívülről szépek,belülről csúnyák.Ők az utóbbiak akik csúfolják az előbbieket,így kompenzálják saját magukat.
2021. febr. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
69%

6

Ez netto baromsag. Nem azokra kell haragudni, akik szepek.

2021. febr. 14. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
30%
7.:A baromság tudom mi?Baromságnak hívni más véleményét,csak mert te nem bírod elfogadni hogy több vélemény is létezhet egy bizonyos dologra,nem csak az ami a szerinted helyes.
2021. febr. 14. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
3%
tudod
2021. febr. 14. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
42%
7.:Én azokra haragszom akik ok nélkül bántják a másikat.
2021. febr. 14. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!