Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az mennyire normális, ha...

Az mennyire normális, ha amikor az ember kimegy akkor attól fél, hogy belekötnek, megverik?

Figyelt kérdés

Ez mitől van? Más is szenved ilyesmitől?


Nem tudom mitől lehet, olyan gyakran nem szóltak be azért.


Kicsit meg szoktak nézni, méregetni, vajon ettől alakult ki ez a beidegződés?


2021. jún. 6. 11:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Fóbia = pszichológus


Kivéve, ha olyan helyen laksz, ahol napi szinten pacallá verik a lakosságot, azért is, ha a boltba megy valaki.

2021. jún. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%

hmm, én azért vettem egy paprikaspayt a kocsiba és a zsebemben is tartok egyet.


Ha kell legyen.

2021. jún. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom hol laksz, én szabolcs megyében élek egy erősen cigánylakta településen. A felnőtt romák általában nem szoktak beszólogatni, viszont rengeteg 16-18 éves szaladgál az utcán közülük, azok rendszeresen ide ordítanak valami f@szságot illetve próbálnak belekötni az emberbe, de ha látják rajtad, hogy nem félsz tőlük akkor semmi sem fog történni.

Viszont ha látják rajtad, hogy félsz egyszer elkapnak és megvernek majd.

2021. jún. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%

Velem is hasonló van, ha többen jönnek szembe már a rosszat feltételezem, hogy belém fognak kötni. Engem sokat bántottak gyerekoromban és gimnáziumban is, táborban kiközösítettek, mert kicsit fura vagyok/nagyon megbíztam másokban és próbáltam barátokat szerezni. Ami nem így múködik.

Lassan negyven leszek, de összeszorul a torkom minden nap indulás előtt, ha emberek közé kell menni.

Most tehetem majd meg, hogy pszichológushoz menjek, szerintem neked is azt kéne.

2021. jún. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
4%
Gondolom gyenge testalkatú vagy, és tudod hogy nem tudnád megvédeni magad. Pedig előfordulhat hogy szükség van rá. Oké most jönnek mindjárt az emberek hogy lehetsz te karatemester akkor is megvernek stb stb. De ezek csak gép előtt vannak egész nap. Ló fszt se tudnak.
2021. jún. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%

Kérdést elolvasva, úgy gondolom komoly gondok lehetnek az agyadban.

Orvosi segítség biztos fog kelleni,ha ezt komolyan is gondoltad, nem csak vasárnap délelőtti unatkozós kérdés volt.

2021. jún. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én leginkább attól félek, hogy többen kezdenek ki és esélyem sem volna. Annyira nem félek ha egy személy jön szembe a járdán, még ha nagyobb darab sem. Viszont ha ilyen fiatal csoport vagy ilyesmi akkor már nyugtalanító érzés ragad el. Mindig a legrosszabbat feltételezem, hogy beszólnak, megaláznak, ha visszaszólok akkor pedig megvernek majd. Pedig 30 felett vagyok, ebben a korban már ritkább az ilyesmi.
2021. jún. 6. 11:21
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

és mi lenne ha megfordítanád a dolgot?


elfogadod, hogy meg fognak verni és kész.

ez van, elkerülhetetlen, meg fog történni.


és ki is húztad a félelem méregfogát.

2021. jún. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%
Tiniktől félsz? Azért mert nagy szajuak még nem erősek. Egyet szájba vágnál többi elszaladna de úgyse mennek neked. Tényleg edzeni kéne inkább. Erős emberbe még a cigány sem köt bele. Az is gyengét keres.
2021. jún. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

9


Nem vagyok annyira gyenge. 188 cm vagyok és úgy 90 kg. Edzem is, 90 kg-val fekvenyomok.

2021. jún. 6. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!