Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Azért viselkedik így ez a...

Azért viselkedik így ez a barátnőm, mert féltékeny rám?

Figyelt kérdés
Aránylag fiatalon, 22 évesen mentem férjhez és úgy érzem ez néhány embernek a környezetemben nem tetszik. Például van egy barátnőm, aki folyton mondogatta, hogy szerinte várjunk még, mert csak 1,5 éve vagyunk együtt, fiatalok vagyunk, élnünk kellene egy kicsit stb. Mióta összeházasodtunk azóta is vannak fura beszólásai pl.ha valakinek mesél egy sztorit rólunk mindig a barátomként emlegeti a férjemet, ha bemutat valakinak nem azt mondja, hogy Nagy-Tóth Éva (nyilván nem ez a valódi nevem), hanem simán csak Tóth Éva és még sok ilyen van. Nem tudok másra gondolni csak, hogy féltékeny rám, amiért fiatalon feleség lettem és ezek a megjegyzések szándékosak, hogy ezzel is beszóljon. Szerintetek kérdezzek rá nála? Már szóltam neki, hogy nem barátom, hanem férjem van és a férjezett nevemet használom, akkor ott kijavítja magát aztán legközelebb megint ezt csinálja. Nem akarok emiatt összeveszni, de engem zavarnak ezek a dolgok.
2021. jún. 7. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy a lánykori neveden mutat be, lehet ártatlan berögződés, nemigen tennék ezért megjegyzést, de hogy barátodként emlegeti a férjedet, az elég fura.
2021. jún. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%

Ne bírta feldolgozni, hogy férjhez mentél, és talán nem fogsz vele annyi időt tölteni vad bulikban stb.


Vagy nem bírja a férjed.

2021. jún. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Nem hiszem, hogy féltékeny. Teljesen normális, hogy sokan korainak érzik ilyen korban a házasságot.

A lánykori nevedet, meg a barátodat azért mondhatja, mert így szokta meg. Sokan saját maguk is továbbra is úgy használják, ahogyan előtte, ahogy addig megszokták.

2021. jún. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Most oszinten, szerinted kit erdekel, hogy te mikor mesz ferjhez? Egyertelmuan bebeszeled magadnak, hogy mindenki veled van elfoglalva es minden korulotted forog.
2021. jún. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%

Nem hiszem.

Én pl. nem bírom felfogni ezt az új módit, hogy járunk, csaj terhes lesz, faszi elveszi. Amúgy jól megvannak, valszeg esküvő is lett volna, de miért csinalják fordítva? Ha nem kapta volna ve a legyet, akkor nem veszi el, vagy csak 10 év múlva??? Nem értem. De nem vagyok irigy rájuk, mert már van gyerekük.


A barátnőd csak azt nem érti meg, hogy minek kellett 1.5 év ismeretség után belevágnod a fejszéd az esküvőbe 22 évesen. Ez manapság már nem megszokott.

2021. jún. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!