Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért viselkedik furcsán a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik furcsán a barátom?

Figyelt kérdés

Az utóbbi napokban nekem nagyon feltűnt, mintha kerülne engem. Kb 4 napja van ez.

Válaszol az üzeneteimre, de fél napok telnek el mire válaszol. Mostanában komolyabb dolgokról beszélgetünk. Például tegnap megkértem rá, hogy ne tegyen féltékennyé. Ne mondja azt, hogy mutassam be őt különböző lányoknak. Ha szándékosan bánt, akkor kiábrándulok belőle, mert látom, hogy szeret bántani és érdekli más lányok. A válasza az, hogy csak piszkál és féltékennyé akart tenni, mert szeret.

Folyamatosan ezt csinálja, és tényleg eljutottam arra a pontra, hogy leállítsam. Gyerekes, amit csinál. Ezért ilyen?

Makacsnak makacs.


Nem merem megkérdezni tőle, hogy mit csinál egész nap. Eddig mindig törődött velem. Soha nem kellett ennyi ideig várnom rá.

Nem szeretek nyomozni, és nem akarom feleslegesen pazarolni az időmet. Rosszabb, ha ezen kattogok, de nem maradhat ez így.



2017. nov. 8. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"mert látom, hogy szeret bántani és érdekli más lányok."

Miért nem szakítasz? Gyerekes, ovis, bunkó, idióta viselkedés. CSAK SZENVEDNI FOGTOK!

2017. nov. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Amíg nem nől fel addig ilyen lesz. Egy értelmes beszélgetés kellene. De nehéz bele kezdeni.

Pedig felnőtt. Az egyetemet fejezte.

2017. nov. 8. 17:34
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#2: Akkor most várni fogsz rá még felnőtt gondolkodása nem lesz? Bocs, de a saját fiatalságodból pazarlod az időt rá. Látni hogy már elgondolkoztál a dolgokon, de nem fog segíteni egy mélyebb beszélgetés vele.
2017. nov. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Majd lesz valami. Idegesítő az egész.

Ne aggódj. Mellette még szép fiatal éveim vannak. 😊

2017. nov. 8. 17:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem. Kiírsz egy kérdést, de nem vagy hajlandó elfogadni a rá érkező választ, és csak hárítasz. Lehet, hogy a barátod egy felnőtt ember, de a gondolkodásmódja cseppet sem felnőttes. Ahogy neked sem. Nem tudom hány éves lehetsz, de a kérdésed alapján max annyi lehetsz, mint én. Nem ismerlek, de elég butának és naivnak tűnsz, ezt nem bántásból, ne vedd magadra. Írnám, hogy szerintem is szakítanod kéne vele, és teljesen egyetértek az előttem szólóval, de nem látom sok értelmét. Ahogy a kérdésed kiírásának sem.
2017. nov. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lehet parancsolni nekem. De nem felejtem el a válaszokat. Fontos volt megkérdeznem.
2017. nov. 8. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!