Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek hogy reagálnának...

Szerintetek hogy reagálnának a régi barátaim, ha meglátnák, mennyit változtam?

Figyelt kérdés
1 éve nem találkoztam velük, és hát sokkal szebb lettem:D Régen elég csúnya voltam, és ők is így emlékeznek rám. Szerintetek nem hinnék azt, hogy rossz irányban változtam, csak mert már van önbizalmam sminkelni, extrább ruhákat felvenni? Hozzá teszem, ők nem változtak sokat
2021. jún. 9. 22:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyébként nyáron találkozom velük, ezt kihagytam
2021. jún. 9. 22:26
 2/7 anonim válasza:
100%
Max Meglepődnének de 5 perc és már találnak vm érdekesebb témát
2021. jún. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

az elképzelhető, hogy ha te már nem leszel ott, ők maguk között kibeszélnek, hogy mennyire kikupálódtál stb.. de én sem hiszem, hogy sokáig csodaszámba fog menni, ha csak nem lesznek féltékenyek vagy ilyesmi.

Hogyhogy nem találkoztatok 1 éve? (ha nem csak a covid az oka)

2021. jún. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A valóság nem a Betty, a csúnya lány, vannak fontosabb dolgok minthogy ki hogy sminkeli magát. Nem jó ha nincs önbizalmad, de az ellentetje, az egoizmus sem, ami árad a leírásodból.


1 éve nem láttad őket, de az a lényeg te hogy nézel ki? Az egészségük esetleg nem számít, vagy hogy hogyan alakult az életük? Hogy végre beszélhetsz velük, élményeket oszthattok meg egymással? Érdekes egy baráti kapcsolat.

2021. jún. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak úgy megsúgom, hogy minden nap beszéltünk írásban..
2021. jún. 9. 22:48
 6/7 anonim ***** válasza:

1.év az nem olyan sok hidd el.

ha mondjuk 5 éve akkor azért jelentős változás lehet részükről.

2021. jún. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hú, nagyon izgi, bizti, hátast dobnak majd...
2021. jún. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!