Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek szerintetek ?

Mit tegyek szerintetek ?

Figyelt kérdés

Fiatal lány vagyok, eléggé zárkózott, az egész családunk úgynevezett művészlelkek. Egy barátnőm van akivel mindent megtudok beszélni...


Mivel zárkózott vagyok így az ismerkedés is picit nehezen megy. Mind fiúkkal mind lányokkal. Úgy érzem hogy inkább a lányokat szeretem. nem tudom miért. Ahol lakom egy kis faluban, ott sem megy az ismerkedés. Mindenki bulizna, és elnézést a kifejezésért de kurv alkodnak stb, én pedig erre nem vagyok kíváncsi...


Van egy fiú aki úgy érzem hogy tetszik. Viszont jóval idősebb nálam... Egész nap várom hátha látom valahol. De ez így megy már 1 éve. Hála Istennek szoktam is látni, akkor nagyon boldog leszek... Valahogy teljesen más ember mint a társadalomban "elvárás" lenne. Olyan igazán titokzatos. Soha nem láttam még senkivel, de más sem. Mindig zenét hallgat, sokat sportol látszik is rajta... A hangját soha nem hallottam. Legelőször egy buszon láttam. Gyönyörű szép kék szemei vannak, szőke haja, és titokzatos tekintet.


Amit ki szeretnék hozni ebből, az az hogy hogy kerülhetnék a közelébe?


Nem azt akarom tőle, hanem csak megismerni. Fura érzést vált ki belőlem amikor látom. Mint ha ő lenne a jövőm úgy érzem. Viszont azt is tudom hogy nagy a korkülönbség (kb 9 év)...


Hogy ismerkedhetnék meg vele? Lehet nem akar tőlem semmit sem?


Amúgy amikor találkozunk, mindig mélyen a szemembe néz.


Szerintetek? Tudom, katyvaszul írok de ma is láttam és feldobta a napomat :)



2021. jún. 12. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyomd kezébe a telefonszámodat, hogy szeretnél beszélni vele.
2021. jún. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld apróságokkal magadra vonni a figyelmét, kisebb párbeszédeket kezdeményezni, közös pontjaitokat diszkréten kihangsúlyozni. A többi majd jön magától, ha van az a megérzésed, akkor nem nagyon mehetnek mellé a dolgok :)
2021. jún. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :) 1-es. Bárcsak megérinthetném :)


2 es. Igen, van ez a megérzésem. Csak néha úgy érzem hogy reménytelenül tetszik :( mármint. Mivan ha nem vagyok elég szimpatikus neki ? Ettől félek.

2021. jún. 12. 23:02
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha mélyen a szemedbe néz, az már egy bizonyos intimitást hordoz magában. Annak nézünk mélyen a szemébe, akit szimpatikusnak találunk :)
2021. jún. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Ha nagyon meg akarna ismerni, tenne érte. 1 év eltelt, könyörgöm... Ne áltasd magad.
2021. jún. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4 es. Igen én is így gondolom :) Köszönöm szépen a válaszod :)


5-ös. Lehet hogy csak azért nem tesz érte mert fél, hogy elutasítanám. Meg nagy a korkülönbség és lehet azért... Nem áltatom magam. Csak örülnék ha az életem része lenne. Ennyi.

Köszönöm neked is a választ. :)

2021. jún. 12. 23:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!