Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit szólnátok, ha egy gyerekko...

Mit szólnátok, ha egy gyerekkori ismerősötök híres író lenne, és mintázna rólatok egy regénykaraktert?

Figyelt kérdés
Nyilván az zavarna mindenkit, ha ez negatív személy lenne. De ha például magadra ismernél egy amúgy semleges mellékszereplőben, hogy reagálnál? És ha mondjuk pozitívan ábrázolna, például beléd lenne a főszereplő szerelmes vagy láthatóan pozitívan emlékezne rád? Mondjuk egy olyan ember, aki nem igazán közlei barátod. Persze ez csak elméleti kérdés, nem mintáztak rólam senkit (gondolom :D ). :)
2021. jún. 13. 19:44
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*közeli
2021. jún. 13. 19:44
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Fu... hat...


Igy mentalis betegkent, nem hiszem, hogy tul jo jovoje lenne a fikciobeli karakteremnek.


Azert lehet megkoszonnem, de nem biztos hogy megakarnam tudni a "sztorimat".

2021. jún. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Ha híres író, akkor nem fogod felismerni magadat. :) Az író ihletet gyűjt, nem konkrétan lemásol embereket.
2021. jún. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha felismerhető lennék perelnék.
2021. jún. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Érdekes lenne, mert A, nem nagyon ismertek akkor sem, viszont; B, megtisztelő is lenne, még, ha nem éppen egy szerencsés nótás vagyok.
2021. jún. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bèna karakter, akkor tetszene :D
2021. jún. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
4-es: És miért perelnél? Mármint mit akarnál elérni, ha a karakter nem negatív? A személyiségi jogaid miatt?
2021. jún. 13. 20:08
 8/16 A kérdező kommentje:
A 3-as válasza amúgy jogos, mármint ebben van igazság.
2021. jún. 13. 20:09
 9/16 anonim ***** válasza:
54%
Most írtam egy könyvet. A férfi főszereplőnek a volt szerelmem nevét adtam, de nem róla mintáztam a karaktert. Furcsa, hogy valahogy azt a nevet "kívánta". Nem szoktam egy az egyben személyeket beleírni könyvekbe. Mondjuk én nem vagyok híres író.:-)
2021. jún. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Meglepne, de ennyi. Nem örülnék neki, és nem is bánnám.
2021. jún. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!