Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Honnan tudod hogy amit csinála...

Honnan tudod hogy amit csinálasz az sima tanácskérés vagy már panaszkodás szint? Egyáltalán kérsz tanácsokat barátoktól?

Figyelt kérdés

Én olyan vagyok hogy szeretek megosztani ezt meg azt. Közben aztán érdekel a barátaim véleménye. Erre megkaptam, hogy amit csinálok az már panaszkodás és hogy álljak le.

Ha tanácstalan vagy valamiben, te kikéred a barátaid tanácsát? És honnan tudod meddig mehetsz el, mi az ami már zavaró, nyomasztó lehet a másiknak?


2021. jún. 14. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Onnan, hogy van tudatod es valoban javitani akarsz a helyzeten.


Gyakorira rengetegen ugy tesznek fel kerdest, hogy kb. csak panaszkodni jonnek meg a sajat igazukat bizonygatni, illetve az a celjuk, hogy "duhos vagyok, duhongj velem!!".


Ilyen peldaul "Az ilyen emberek miert ilyen bunkok?", "Elegem van ebbol az idiotabol mit tegyek?" - ezekre nem var valaszt a kerdezo, hanem azt, hogy a partjat fogjak majd es a sajat velemenyet fenyezzek.


Ha megfigyeled, es sokszor rendes megoldast kinalsz a kerdezonek ami annyira nem is tetszik neki, akkor vagy leszavaz vagy mas kommentekre iranyitja a figyelmet.


Ilyenek tovabba peldaul a tini lanyok kerdesei "17 eves vagyok es egy 44 eves pasival fogok talalkozni, lehet nem kene, szerintetek?" - aztan a kommentekben meg vedi a pasit, hogy nincs semmi baj a korkulonbseggel meg ilyenek.


Nagyon sok ilyen van.

2021. jún. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem kérek tanácsot. Ismerősi köröm szintje sajnos a béka segge alatt van.. tőlük nem kell tanács.
2021. jún. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!