Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kicsit zavar de nagyon még...

Kicsit zavar de nagyon még nem gondolkodtam hogy mit kéne tennem kiváncsi lennék ti mit tennétek a helyembe !?

Figyelt kérdés

Szóval van a baratnőm és a barátnőm osztályába jár egy lány akivel nemtudom milyen kapcsoltaba vannak de beszélgetnek azt tudom ... na és ez a lány olyan autista ,úgy értem hogy a kedvesem folyamat mondja hogy miket tesz , beszél , és ha a barátnőm mond valamit ő biztos hogy rá kontrázik valami olyasmit hogy ő jobb vagy neki jobb , közbe pedig tudom ,hogy nem mert egy senki , lehet hogy neki ez egy betegség vagy csak szimplán feltünési viszketegségben szenved?

A barátnőmet és engem is zavar de ő inkább leszarja , nekem sincs kedvem ezzel foglalkozni de kicsit cringe😀


2021. jún. 15. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Nem kell vele foglalkozni, ennyi.
2021. jún. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez olyan komoly, hogy nem lehet szó nélkül hagyni. Mindenképp megtorolnám. Elásnám élve, esetleg megetetném a kutyákkal. De semmiképp ne hagyjátok annyiban, nagyon durva. Csoda, hogy kibírjátok valahogy. Veletek vagyunk. <3
2021. jún. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Haha utolsó aranyos vagy🥰 annyira nem komoly csak fusztralo
2021. jún. 15. 12:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne autistáz le senkit kérlek.:) a fiam autista és ők nem ilyenek...
2021. jún. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!