Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nőkènt nagyon nehezen barátkoz...

Nőkènt nagyon nehezen barátkozom más nőkkel. Tapasztal valaki hasonlót? 26 L

Figyelt kérdés
Fèrfi/fiú környezetben nőttem fel. Előttük vagyok felszabadult ès önmagam viszont vágyom a női társaságra is de úgy èrzem a vigyorgásuk mögött nem igazán kedvelnek ezèrt soha nem is alakult ki komolyabb barátság nőkkel. Az lehet baj,hogy sokat vagyok a közèppontban ès ez nekik iritáló? Mert ilyeneket èrzek de a kedvükèrt nem szeretnèm magam megváltoztatni.

2021. jún. 17. 00:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%

Észre vettem, hogy azok a nők, akik nem képesek nőkkel barátkozni, szinte mindig átveszik azt a férfias nézetet, hogy a hiba CSAK más nőkben lehet, bennük soha. A másik nő pletykás,felszínes, képmutató, álszent, irigy, stb, míg te vagy köztük a racionális személy, aki nem tud kiigazodni a nyakatekert női logikájukon.


Ez a hozzáállás a férfiaknál sem jön be, és nálad sem fog. Először ezen változtass, aztán pedig keress egy csoport olyan nőt, akikkel tényleg össze akarsz barátkozni.Legyen valami közös bennetek, hasonló érdeklődési kör, vagy valami.

2021. jún. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nincsenek ilyen problèmáim amit te itt felsoroltál :) Ezeket most a te agyad dobta ki,hogy felszínes,pletykás,álszent stb... èn nem ezt gondolom róluk. Èn is nő vagyok ugyanúgy,nem ítèlkezek felettük csupán nehezen alakul ki velük barátság.
2021. jún. 17. 00:35
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

"úgy èrzem a vigyorgásuk mögött nem igazán kedvelnek"

Na pl. az én társaságomban senki sem érzi ezt :)

Sosem vigyorgok, és az arcomról le lehet olvasni, ha utálok valakit. :)))

2021. jún. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
semmi extra. jó pár ilyen nőismerősöm van, aki fiú társaságban érzi magát jól.
2021. jún. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az a rossz nekem ha egy pár fèrfi tagjával haverkodok a barátnője ha nem is szól szóban semmi,jó fej,sőt próbálunk mindketten a csajjal barátkozni egymással csak èpp nem sikerül egy hullámhosszra jutni vele mert ott van valami gát amit nem tudok azonosítani. Azt tudom,hogy tartok a nőktől viszont nem tudom mièrt. Olyan èrzèsem lesz nő társaságában aki èrdekel mintha udvarolnom kellene neki vagy valamit nyújtani,bevágódni nála,nem tudom :D fura
2021. jún. 17. 01:48
 6/11 anonim ***** válasza:
En konnyen, de agyfasz kapok toluk.
2021. jún. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én elcsacsogok barkivel, baratkozom veluk, haverkodom, de nem szeretem annyira őket.

Volt akivel egynyari volt, ez se tett jot a bizalmamnak. Volt, aki lerazott, mert bejött neki egyik csávó, azok közül, akikkel haverkodtunk, egyutt laktak, es talalkoztam veluk nelkule, nem szerették ot amugy.

Mas rágalmazott, alam tett.


Pasik közül ilyet haversag utan, alatt egy se csinalt

2021. jún. 17. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Meg amikor jatssza a hulyet, hogy jajj hozott nekem a Viktor viragot szulinapomra, nem jovok be neki, csak baraaaat..hat tokre lehetett látni Viktoron, hogy odavan...
2021. jún. 17. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is nehezen megy. Én nem nevezném magam fiúsnak vagy férfiasnak, de lány társaságban nagyon sokszor érzem azt, hogy egyszerűen nem illek közéjük, mert nem vagyok elég lányos, nőies. Sok korombeli lány olyan kis aranyos, finom, cserfes, pozitív és akkor így elnevetgélnek, beszélgetnek, szórakoznak stb., én meg úgy ülök ott mint egy fatuskó :D Az ilyen klasszikus lányos témákhoz én nem nagyon tudok hozzászólni, mert engem a smink-divat-szépségápolás annyira nem érdekel, nem nézek tipikus női sorozatokat vagy filmeket és nem is olvasok ilyen könyveket, nem igazán szeretek ilyen kapcsolati-szerelmi témákról beszélgetni, pletykálni és hasonlók. Ez most nagyon sztereotipikusra sikeredett tudom, de nagyon sok ilyen élményem van mikor ilyen társaságba kerültem és kifejezetten kellemetlenül, feszélyezve éreztem magam. Valahogyan azt érzem, hogy viselkednem kell és nagyon meg kell mutatnom magam, ki vagyok, mi vagyok, milyen vagyok és egy ilyen szuper pozitív képet kell sugároznom magamról. Ugyanis azt is tapasztaltam, hogy a lányok lányokkal valamivel előítéletesebbek, kritikusabbak, rivalizálnak és gyakoribbak a sértődések, egymás kibeszélése és hasonlók, amit én megint nem szeretek. Gyerekkoromban is sokat piszkáltak lányok a külsőm miatt, az öltözködésem miatt stb. és lehet valahogy onnan is hozom ezt. Természetesen vannak kivételek, nem minden lány vagy nő ilyen és nekem is van egy-két lány barátom, de ők is inkább hozzám hasonlóak és így jobban kijövünk egymással. Fiúkkal is szerintem valahol azért jövök ki jobban, mert ott el tudom engedni ezeket a gondolataimat, szimplán természetesen magamat tudom adni, felvállalhatom magam és amit gondolok stb., olyan szabadabb érzés.
2021. jún. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

13:11 Èn sem vagyok egyáltalán fiús,sőt elèg nőies de úgy èrzem ez mèg rá is tesz egy lapáttal.

A sztereotípiák mögött nyilván van valami,ennek ellenère mindig tiszta lappal közeledem. Az is ismerős,hogy "viselkednem kell" ès visszavenni magamból mert habár senki nem szól èrte,a háttèrben azt èrzem,hogy elviselhetetlennek tartanak. Persze ha rákèrdezek akkor az lenne a válasz,hogy "ugyan már,dehogy is,tökre kedvelünk" ès abból lett elegem,hogy ez szerintem nem igaz ès soha nem fogják kimondani mi a baj konkrètan.

2021. jún. 17. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!