Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nőkènt nagyon nehezen barátkoz...

Nőkènt nagyon nehezen barátkozom más nőkkel. Tapasztal valaki hasonlót? 26 L

Figyelt kérdés
Fèrfi/fiú környezetben nőttem fel. Előttük vagyok felszabadult ès önmagam viszont vágyom a női társaságra is de úgy èrzem a vigyorgásuk mögött nem igazán kedvelnek ezèrt soha nem is alakult ki komolyabb barátság nőkkel. Az lehet baj,hogy sokat vagyok a közèppontban ès ez nekik iritáló? Mert ilyeneket èrzek de a kedvükèrt nem szeretnèm magam megváltoztatni.

2021. jún. 17. 00:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Már egy jó ideje barátnő hiányban szenvedek. Értsétek úgy, hogy hiányzik egy női társaság, de nem akarkivel. Én se tudok minden nővel egy hullamhosszra kerülni. Régen voltak suliban jó fej barátnőim velük működött a dolog de velük se sminkekről meg ruhákról beszéltünk. Teljesen mások voltak. Persze néha elmentünk vásárolni.

Olyan más volt minden régen. Könnyebb volt lányokkal barátkozni. Most egyszerűen ez nem megy. Vagy barátjuk, férjük van és nem érnek rám vagy alapból nincs meg a hullámhossz.

De, olyan jó lenne megint újra nevetni, hülyéskedni, eljárni mindenhova ahova csak lehet, az a barátnői kapcsolat hiányzik ahol nem kell megjátszani magad mert a másik megért és bízhatsz benne.

Nem a felszínes, érdek barátságok kellenének. Hanem az az igazi, ahol önmagam lehetek meg ő is és ahol azért vannak közös dolgok, célok akár. Az utóbbi időben én is próbálkoztam új barátnőket szerezni de nem megy. A legtöbben nem nyitottak erre.:-/ Felnőttként már nehéz igaz barátokra lelni.

Én csak azt tudom tanácsolni, hogy légy nyitott. Érdeklődj, hátha egyszer valakivel összehoz a sors.

2021. jún. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!