Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kérdezzem meg, hogy...

Hogyan kérdezzem meg, hogy miért tiltott le?

Figyelt kérdés

Valahogy úgy gondoltam, hogy ne legyen ennél is nagyobb "sértődés", valahogy poénosan?

Tudnátok tippeket írni?



2021. jún. 27. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért beszélsz olyan emberrel, akivel nem lehet normálisan, egyenesen kommunikálni, mert érzelmileg nincs felnőve ehhez? Emiatt kell ilyen kerülőket keresgélni, csavaros üzeneteket, hogy ne sértődjön meg. Csak azért nem a kérdésre válaszolok, mert nem akarlak olyanban támogatni, aminek látszólag nincs értelme.
2021. jún. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy meg sem kérdem, ha ezt javasoljátok. Csak eléggé bánt a dolog, mert egy olyan személyről van szó, akiben megbíztam.
2021. jún. 27. 18:42
 3/11 anonim ***** válasza:
Ki is fejthetnéd jobban, talán többet tudunk hozzászólni. Ne feltétlen fogadd meg az első javaslatot, csak tippeltem valamit, amit láttam a szövegedből. Ha akarod rám is írhatsz.
2021. jún. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2021. jún. 27. 18:54
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastam.

" Nem szoktam bunkó lenni, úgyhogy nem tudom, hogy miért tiltott, vele is úgy viselkedtem, mint a fiú barátaimmal."

Azt látom, hogy akkor te rendes voltál vele, nem érted mi lehetett az egészből.

Szerintem ő valamit félreértett benned, bizonyos lelki folyamaton ment keresztül ami miatt el akarta zárni a kapcsolatot veled.


Amit fontos hogy megérts, hogy te adtad önmagad, figyeltél rá, tehát rosszat nem tettél. Valamit félreértett benned, és úgy tűnik nehezen dolgozta ezt fel, mert a tiltásig folyamodott. Legyél vele megértő, lehet nem tudja te mit érzel, mit gondolsz.


Miért gondolod, hogy poénosan kéne megkérdezni ezt?

Miért ne lehetne egyenesen, megmondani neki, hogy "megbántottalak valamivel? Ha igen, ne haragudj, miért tiltottál le?"

2021. jún. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ez így még jobb, amint találkozok vele, (szerintem a nyár folyamán nem nagyon) megkérdezem.

Köszi, hogy fáradtál és leírtad a választ, nagyon sokat segítettél.

2021. jún. 27. 19:09
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az jó ha élőben teszed.

Örülök h segítettem, sok sikert neked.

2021. jún. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi mégegyszer.

:D

2021. jún. 27. 19:19
 9/11 anonim ***** válasza:
Szívesen mégegyszer. :D Haha
2021. jún. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi harmadjára.

XD

2021. jún. 27. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!