Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Igaz barátsághoz mi kell?

Igaz barátsághoz mi kell?

Figyelt kérdés

Mostanában azt vettem észre egyre kevesebb barátom van. Valamiért mindenki talál valami más programot és elgondolkodtam azon hogy bennem van a hiba. Egy igaz barátságban mi az amire szükség lehet? Esetleg azok amire egyáltalán nincs szükség?

Az embernek melyik az a tulajdonsága ami miatt nem akarnak vele barátkozni?



2021. jún. 27. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem mindig tehetsz róla, de aki bármt megtenne a barátaiért mindenben enged és ugrál ahogy ők fütyülnek neki hamar unalmas lesz és otthagyják. ha nem becsülnek, akkor ne foglalkozz velük!
2021. jún. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igaz emberek!
2021. jún. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Őszinteség, megértés, a másikat nem kibeszélni
2021. jún. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha te tudsz valakiben bízni és az a valaki mindig számíthat rád, akkor nem nagyon van probléma. A lényeg, hogy a másik ember is ilyen legyen ami viszont már nagyon ritka mert kevesen vannak. Konkrétan egy ilyen embert tudok a környezetemben. Igaz barátság :3

Csak szerencse kell, hogy összefuss eggyel és meg is ismerd. Ne szalaszd el. Bár ez majd kiderül, hogy sikerül.

2021. jún. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerencse. meg nyitottság
2021. jún. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

közös cél, aminek az elérésben egyezik a motiváció is.

tehát nem csak simán kedvtelésből vagy vele, hanem tétje van annak, hogy együttműködtök.


de ha megnézed a háborút viselt katonatársakat, vagy sitten együtt ülő embereket, akik évekig egymásra voltak utalva, közöttük olyan kötődés alakul ki ami felbonthatatlan.

2021. jún. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bizalom/megbízhatóság szerintem legfontosabbak.Időtöltés szempontjából meg, hogy mennyire jó társaság valaki. Az emberek nem szeretik aki lelomboz.
2021. jún. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Először is, hogy egy különálló személy légy, de mégis egyezzünk a lényeges dolgokban. Például ha az egyik fél lmbtq közösség tagja, akkor tuti, hogy soha nem lesz jóban egy homofóbbal, azaz az értékrendeknek egyezniük kell. De ha teljesen ugyanolyan a másik személy, amilyen én vagyok, az unalmas. Legyen saját véleményed, állj ki érte, lehessen veled beszélgetni, senkinek nem kell egy bólogató bábu, az unalmas. Ha ezek megvannak, akkor még kell valami közös szál, ami miatt pl megismerkedtek és ami később összeköt majd benneteket. Ilyen például, ha egyazon helyre jártok rendszeresen (iskola, munka, szakkör, stb). Ha ezek mind megvannak, akkor valószínűleg egy idő után egymásra fogtok találni, jóban lesztek és ha mindketten normálisak vagytok, akkor nem lesznek hátba szúrások, kibeszélések (max az elején), s a többik. Ez után még időre van szükség, amíg teljesen megbíztok majd egymásban, közös emlékeket szereztek és az idő szorosabbá fonja a kapcsolatotokat.
2021. jún. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!