Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátsághoz is kémia kell?

Barátsághoz is kémia kell?

Figyelt kérdés
Többször volt az hogy interneten megismerkedtem emberekkel lányokkal sokat beszélgettünk, de valahogy nem alakult ki semmi és teljes eltűnt. De volt akivel nem volt szexuális vonzalom de barátság megmaradt és még ma is beszélgetünk néha találkozunk.
2019. jún. 15. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják szimpátiának.
2019. jún. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De volt olyan ember aki nagyon szimpatikus volt tök jól elbeszélgettünk még is valami hiányzott és barátság sem lett
2019. jún. 15. 23:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem kémia, hanem temperamentum. Attól, hogy valakivel jól elbeszélgettek még nem jelenti, hogy ugyanolyan temperamentumotok, stílusotok, stb., valószínűleg jó emberismerö vagy és érezted, hogy valami nem kerek.
2019. jún. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan, hogy nagyon szimpatikus volt valaki, közelebb engedtem a munkáért mindennapjainkhoz aztán rájöttem, hogy totál mások vagyunk és azóta rosszul vagyok ha meglátom (nők vagyunk mindketten). Pl. alapvetöen nincs vele baj, kedves, aranyos, de ő pörgős, társasági és kotnyeles, én nem; ö nagyotmondó én öszinte, róla leperegnek a gondok, rólam nem, stb.


(Előző is én voltam)

2019. jún. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És megint én : nem a munkáért :D az nincs ott, csak beírta a telefon XD
2019. jún. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, biokémia. Minden ami az agyban játszódik, az biokémia.
2019. jún. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!