Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valaki segítsen most mi van ????

Valaki segítsen most mi van ????

Figyelt kérdés
Szóval van egy leszbikus legjobb barátnőm , akivel több mint 6 éve ismerjük egymást . És amúgy nemrég vallotta be hogy leszbikus . Szóval kicsit furcsán viselkedik , de ezt ezelőtt letudtam annak hogy legjobb barátnők vagyunk . Ezelőtt is mondott már olyasmiket hogy amúgy ha úgy van akkor járna velem meg ilyenek . De most hogy leszbikus nem tudok nem arra gondolni hogy esetleg ÚGY szeret . Nem mintha baj lenne vele mert már régóta biszexuális vagyok … csak azért mégis fura lenne .
2021. jún. 27. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is egy régi barátságom volt és mivel mindent Meg osztott velem ezért én a folyamatot is végig követtem ahogy eldönti, mi is a jó neki. Miután én már tudtam a döntéséről akkor is ugyanolyan maradt a barátságunk. Nem volt ciki nekem, ha a lányokról beszél és mindig Meg hallgattam. Az elején a félre értések miatt letisztázta, hogy reméli nem fogom ezért eldobni hogy attól félek ő bármit is akarna. Mondtam hogy én nem félek ettől, és elfogadom őt olyannak amilyen csak lenni szeretne. Ha a felmerülő kérdéseket megbeszéled vele, akkor mindkettőtöknek könnyebb dolga lesz,a kommunikáció a lényeg.
2021. jún. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy bepróbálkozott nálad, az van.
2021. jún. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!