Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem köszön a volt...

Miért nem köszön a volt általános iskolai osztálytársam?

Figyelt kérdés
Tehát, egy srácról van szó, akivel minden nap suliba menet találkozom (az iskoláink pont egymás mellett vannak). A lényeg az, hogy egyszerūen magától nem képes köszönni, csak ha én kezdeményezek, és ez nekem már rohadt kellemetlen, és szarul is esik. Azt azért tudni kell hogy kb. 3-4 éve mi nagyon jóba voltunk, egy viszonylag szoros barátság alakult ki köztünk, ám nem sokra rá, elmondta hogy nagyon bejövök neki, és hogy többet is eltudna képzelni, de én visszautasítottam. Erre azt válaszolta hogy ezt tiszteletben tartja, és hogy ugyan úgy lehetünk barátok,nem bántottam meg.Viszont az utána következō hónapokban konkrétan SEMMIT nem szólt hozzám, teljesen eltávolodott tōlem. Mint írtam ez elég rég történt, ugye azóta el is ballagtunk, de lehet hogy most azért nem köszön nekem, mert annyira megbántottam annó? Vagy az is lehet hogy megutált? Azt is észre vettem hogy zavarban van körülöttem... De azért akkor is köszönhetne, elvégre osztálytársak voltunk 8 évig.
2021. júl. 5. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerelmes volt beléd. Csalódott. Ez nagyon rossz neki.

Lehet, hogy még mindíg érez irántad.

2021. júl. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy csak rossz a szeme.
2021. júl. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Őszintén, te hogy viselkednél azzal, aki tetszik neked, de elutasít?
2021. júl. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!