Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mergezo baratsag?

Mergezo baratsag?

Figyelt kérdés

12 eve van egy jo baratom.

Naponta beszelunk estenkent, hetente talalkozunk, kozos a hobbink (termeszet).


Mindig feltekeny voltam arra ha masokkal talalkozik, munkatarsakkal log stb.

Mindig probalok vele normalis lenni, szerintem o is velem, ritka a veszekedes, de borzasztoan zavar hogy masokkal log, ha a kozos hobbinkon kivul hivom valahova akkor nem jon, kifogast talal, szoval mindkettonkben van hiba rendesen.


Neki es nekem sincs bnom (ferfiak vagyunk).


Es hat nyilvan neki meg siman lehet, szeretne is, en meg inkabb egyedulelo tipus vagyok.

Amikor szol, hogy nem beszelunk ma, mert pl nem er ra, rokonozik, munkatarsakkal log akkor nagyon kedves, normalis, maskulonben eleg hangulatember.

Ez mar mergezo baratsag?


Mindketten mergezzuk a masikat?


Jobb lenne szepen lassan eltavolodni? Csak felek, hogy magam maradok...


2021. júl. 6. 21:14
 1/4 anonim válasza:
0%
Ékezetet akkor is lehet írni ha nem látod a billentyúzeteden csak azt nyomd le ahol lennie kéne kiírva.
2021. júl. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a leírtak alapján féltékeny vagy rá amiért neki több barátja van, mint neked. Néha kerüli a társaságod és ez ugye ez is zavar téged. Már nem igazán látod értelmét tovább folytatni a kapcsolatotokat, mert félsz, hogy egyedül maradsz, magányos leszel. Velem is pont ugyanez történt, habár volt egy 3.ik személy is, akit mindig ki akart velem az illető beszélni, de nekem nem volt azzal az illetővel semmi bajom, sőt. Csak az volt a gond hogy ő még nyalizott is az általa utált embernek, és nekem már elegem lett, így megmondtam az igazságot, hogy a háta mögött kibeszéli őt nekem, azóta is barátok vagyunk, és a konfliktust kezdeményező ember pedig már nincs az életünkben. Csak egy gond van, mégpedig, hogy ő sokkal jobb barátom volt, és már sehogy sem tehet jóvá, hogy elmondtam ezt a ‘titkát’ elmondtam.

Szóval én azt a tanácsot tudom adni, hogy, ha van valaki, akivel esélyesnek látod, hogy barátok legyetek akkor barátkozz meg vele, és, ha úgy látod hogy ez egy jó barátság, és, hogy, akiről írtad a kérdést már nincs értelme a barátságotoknak ezt tisztázd vele.

2021. júl. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Itt inkább te tűnsz mérgezőnek, nagyon ki akarod sajátítani. Mikor "kifogásokat" keres, valószínűleg csak tőled akar szabadulni, mert nagyon ráakaszkodsz. Te is szerezz több barátot és helyreáll az egyensúly.
2021. júl. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én megőrülnék minden este beszélni a barátnőmmel.

30 éve vagyuk barátok, éljük a saját életünket, 2-3 hetente felhívjuk egymást, néha elmegyünk sörözgetni közösen a párjainkkal, vagy nyaralni, vagy ketten sétálni, vagy edzeni.

Neki is vannak más barátai, velük is megy külön kirándulni, bulizni, üdülni, úgy ahogy én is.

Igen, mérgező a kapcsolatotok, mert csak magadnak akarod. Inkább találj te is más elfoglaltságokat.

2021. júl. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!