Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a helyes válasz arra, hogy...

Mi a helyes válasz arra, hogy van-e barátnőd? Miért ilyen fontos ez?

Figyelt kérdés

Ha találkozom egy rég nem látott ismerőssel, vagy próbálok beilleszkedni egy új társaságba (pl. munkahely, mindegy milyen nemű az illető), kb. az első kérdés bemutatkozás után az, hogy van-e barátnőm.

Nincs.


Ezután folyamatosan ez a téma, és próbálnak összehozni valakivel. Amikor kiderül, hogy egyedülálló vagyok, azt feltételezik, hogy csak azért próbálok beszélgetni, barátkozni valakivel, mert össze akarok jönni vele.

Néha előfordul, hogy egy társaságból próbál felszedni engem egy lány, finoman visszautasítom. Persze egyből azt feltételezi, hogy meleg vagyok, vagy a külseje, viselkedése miatt nem akarok vele kapcsolatot.

Ezután próbál közeledni hozzám fiú is, mert ha egy ilyen csinos, okos lány nem érdekelt, akkor tuti meleg vagyok, de velük sem szeretnék szexelni. :D

Csak barátkozni akarok, nem lefeküdni vele, azért mert jókat beszélgetünk, röhögünk, próbálok kedves lenni, az egy dolog.

Nem akarok senkivel lefeküdni, mindegy milyen nemű.


A mai világban ha már köszönök egy lánynak az utcán, vagy belájkolom a képét a neten, akkor biztosan azért van, mert szexelni akarok vele.

Szeretek egyedül lenni, szeretek független lenni... csak barátkozni szeretnék. Ennyi.


Sokan eltávolodnak emiatt tőlem, és nem mernek barátkozni. Legyen az lány, fiú, független vagy kapcsolatban lévő személy. Mert azt gondolják, hogy össze akarok jönni velük, biztosan ezért vagyok olyan kedves és segítőkész, más oka nem lehet.


Miért? Miért olyan fontos ez mindenkinek? Mi a helyes válasz erre? Jobb lenne azt hazudni, hogy van barátnőm?

Picit hosszúra sikeredett, köszönöm azoknak, akik végig olvasták. :)


27/F



2021. júl. 4. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Aszexuális vagy? Megértelek. Lehet azt kéne kamuzd, hogy van valakid. Egy kísérletet megér. :)
2021. júl. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Oh, velem is hasonló a helyzet, de lányként. :)

Szeretek barátkozni, meg elszórakozni, elviccelődni azokkal akiknek szimptaikus a személyisége, akár fiúkkal, férfiakkal is, de gyakran félre értik, aztán barátságból sem lesz semmi, mert inkább barátnőt keresnek.

2021. júl. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
'' Igen, köszönik szépen jól vannak '' - ez a válasz után nem kérdeznek többet :D
2021. júl. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez egy klasszikus példa a túlgondolásra.


A helyes válasz az, hogy elmondod hogy van-e barátnőd majd felnőtt értelmes ember módjára folytatod a beszélgetést.


Nagyából olyan mintha azt kérdeznék meg, hogy mi a kedvenc autómárkád. Kb minden válaszért eltudnak ítélni és negatív jelzőket rendelni hozzád így gondolkodhatnál órákat azon, hogy mi az optimális válasz rá, de a legjobb mindig az igazság, mert akkor nem komplikálod túl a dolgokat és tudod önmagadat adni.


Nem kellenek a frappáns válaszok, csak ártasz önmagadnak.

2021. júl. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
"Most ép nincs mert pihenő szezon van."
2021. júl. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4/5:


Igazad van, lehet picit tényleg túlgondolom, de eddigi tapasztalataim alapján sokaknak ez elég fontos téma.

(Moderátornak: ennél a kérdésnél valamiért nem tudok értékelést adni a válaszokra.)

2021. júl. 5. 17:33
 7/9 anonim ***** válasza:

"Mi a helyes válasz arra, hogy van-e barátnőd? Miért ilyen fontos ez?"

Igen, pont ez: Miért ilyen fontos ez?

2021. júl. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7/7:


Nem tudom, nekem nem az. De másoknak elég fontos téma a párzás, mert fiatal vagyok.

Sokan vannak úgy vele, hogy azért vagyok rendes, jófej, és azért barátkozom annyira, mert közösülni akarok velük(tisztelet a kevés kivételnek, ami ritka).

Nem tudom, mi a megoldás, hogy ne legyen szinte mindennapos téma.

2021. júl. 5. 19:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Fel kell nőni, annak kapcsán majd megtanulod elengedni a füled mellett az ilyen kérdéseket, megjegyzéseket, és nem egésznaposnak érezni a témát, meg megtanulod úgy megválogatni a barátaidat, hogy azok közül kerüljenek ki, akik hasonlóan gondolkodnak erről a dologról is, mint te.
2021. júl. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!