Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kezeljem normálisan az...

Hogyan kezeljem normálisan az ilyen helyzeteket?

Figyelt kérdés
Egyedülálló anyuka vagyok, 9 éves gyerekkel. Jól nézek ki, kedves vagyok az emberekkel. A problémám a következő. A gyereknek vannak barátai, akihez átmegy játszani, időnként én is megyek vele, mert jóban vagyok az anyjukkal. Mi addig dumálunk egyet amíg ők játszanak stb. Már többször előfordult, és nekem nagyon kínos, hogy észrevettem hogy egyik másik férjnek bejövök. Volt, akinél nagyon feltűnő volt, és olyan is volt, aki elkezdett követni facebookon meg hülye üzenetet is küldött. Nem válaszoltam rá nyilván, utána meg, ha összefutottunk az iskola előtt, látszott hogy teljesen zavarban van. Ilyenkor le szoktam építeni a kapcsolatot az anyukákkal, a gyerek átmegy játszani, de én már nem. Nem akarok problémát okozni senkinek. Csak van akivel meg tökre jóban voltunk, és annyira szar az egész helyzet. Lehet ezt máshogy, okosabban kezelni? Vagy felejtős?
2021. júl. 7. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg elég sz@r helyzet, igazából valszeg én is úgy kezeltem volna ahogy te, ez a legdiszkrétebb és legkevésbé kínos megoldás.
2021. júl. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt ilyen. A férj elég durván nyomult. Nem reagáltam, nem jeleztem vissza semmit. Ugyanígy totál zavarban volt, mikor újra találkoztuni, megmondtam neki normálisan és kedvesen, hogy hagyja abba. Azóta is menekül, ha ott vagyok, a feleségével pedig ugyanúgy jóban vagyunk. Ciki, de nem éri meg ezért dobni egy barátságot. Két ember kapcsolatába pedig nem lát bele az ember.
2021. júl. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. 2-es: nekem rossz érzést okoz a tudat, hogy a férj ezt csinálja. Olyan, mintha én lennék a rossz és elárulnám a barátnőmet. Ezért nincs is pofám átmenni.
2021. júl. 8. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!