Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogos, hogy törölt az ismerőse...

Jogos, hogy törölt az ismerősei közül?

Figyelt kérdés
Volt egy kb. 10 éves barátságom, barátnők voltunk. Kb. 6 éve elköltöztek de telefonon, online tartottuk a kapcsolatot. Bizalmas dolgokat is megosztottunk egymással. Szokása volt a facebook közösségi oldalamra különböző tartalmakat kitenni. Én elég zárkózott vagyok, szinte sosem osztok meg semmit. Nem szoktam az életemről, családomról nézeteimről (politika, munkahely, oltottság stb.) kitenni semmit. Ez engem már zavart. Ha cukiságot tett ki nekem akkor azt megtartottam a többit nem. Most viszont úgy gondoltam eljött az ideje, hogy megmondjam neki. Messengeren megkértem /udvarias hangnemben/meg is indokoltam /hogy én magam sem posztolok sosem.) Mondanom sem kell megsértődött. Látom letörölt, nincs az ismerőseim között. Sajnálom, hogy ilyesmi miatt megszakított egy nagyon régi barátságot. Jó tudomásul vettem. A kérdésem ti is megsértődtetek volna ezen?

2021. júl. 8. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Aki ennyire proli, azért nem kár.
2021. júl. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenért normális ember nem sértődik meg. Valószínűleg a bögyében voltál már másvalami miatt és ez volt az ürügy.
2021. júl. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogos, sőt, baromság. Aki ilyet csinál annak szerintem valami baj van a gondolkodásával. Semmi sértődni való nem volt a mondandódban, ez csak egy sima kérés volt.
2021. júl. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem

Bar nekem meg eleve ki van kapcsolva h irhassanak a falamra

2021. júl. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem volt jogos, te nem csináltál semmi rosszat. Elhiszem, hogy rosszul esett, de ne vedd magadra, valószínűleg jobb is lesz nélküle.
2021. júl. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne sajnald, tenyleg oriasi taplo volt. Ha nem torolt volna, akkor is eleve taplo volt, hogy ratelepedett a Facebook oldaladra, es nem vette eszre magat.
2021. júl. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem rossz napja/ kedve volt valamiért; menstruált, ráléptek a cipőjére vagy tudom is én, valami női hóbort... aztán annyira magas a büszkesége, hogy fél belátni, hogy hülyeséget csinált és bátortalan bocsánatot kérni érte, inkább rád tukmálja, hogy érezd magad rosszul végül is te szóltál be/ rá.


Az egész facebook gáz, csodálkozom, hogy használja még olyan aki eltud számolni tízig a keze használata nélkül.

Az a színvonal ami ott van, hát elég elég alacsony, max oktatás céljából éri meg feljárni és tanulmányozni egyes emberek deviáns viselkedését.


majd vissza jön ha fontos vagy neki, ha meg nem akkor jobban jársz nélküle mert csak idiótaságokat posztolgatna továbbra is a faladra.

2021. aug. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!