Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most komolyan azért törölt le...

Most komolyan azért törölt le az összes barátom, volt osztálytársan a facebookoos ismerőseim közül, hogy egy másik Niki nevű lány ne lássa, a vezetéknevüket, meg hogy az ismerőseim?

Figyelt kérdés

Pedig Niki úgyis tudja mi folyik körülöttem.Látja az én facebookomon régen is látta őket mert nézegette.

Erre összevesz velem az egyik fiú a másik lány aki meg a barátnőm volt követi a letörlésben.Még csak a lánnyal nem is vesztem össze.Nem értem?



2014. szept. 6. 13:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én sem értem miről írkálsz.. inkább menj aludni
2014. szept. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mivan????
2014. szept. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Letörltek a facebookomról a barátaim.Azért hogy egy lány ne lássa a vezetéknevüket az ismerőseim között,mert akkor egész nap azt hallgatja az édesanyukája otthon tőle,és ő már nagyon unja ha rólam beszél.
2014. szept. 6. 14:17
 4/13 *Victorique* ***** válasza:

szerintem azt akarja írni, hogy egy ismerőse látja a többi ismerősének az aktivitásait és ők ezt nem szeretnék, ezért letörölték a kérdezőt :)


de azért biztosan volt ennek valami más előzménye is, amit nem tudunk ? kicsit nekem ez sántít :P

2014. szept. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 *Victorique* ***** válasza:
jaj :D
2014. szept. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mivel megírtad az okot, igen, komolyan azért töröltek. Boldog ifjú kor, amikor ez az ember legnagyobb gondja :))
2014. szept. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Van nekem más gondom is sajnos,csak azt nem itt akarom megosztani,mert az propaganda és felbújtó lennne,és később letörölnék.A válaszokat köszönöm.
2014. szept. 6. 14:30
 8/13 anonim ***** válasza:

hát nézd, a magyarok átlag értelmi színvonala sajnos ott van, hogy engem pl tudod, miért töröltek le sokan?

Mert kiderült az egyik facebookos ismerősömről, hogy meleg (egyébként volt osztálytárs és edzőtárs), na és amint kiderült róla, többen nekem estek, hogy "vaze egy bu..ival ismerkedsz", és ennyi. Letörölt elég sok fiú (és lány is), merthogy szerintük ez nem normális dolog és nem akarják, hogy mások lássák, hogy netán egy gyanúba keveredett ismerősük is van. Az ész megáll komolyan.

Aztán én még párat kérdőre is vontam, hogy na mégis mi történt itt, és sztetek mi volt a reakció? "jaj észre se vettem, mostanában a gép letörli magától és nem tudom visszajelölni őket".

na ..... sztem ez a no comment kategória.


Ezek után te csodálkozol az eseteden? Ugyan ...

2014. szept. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Csak példának okáért,amint én otthon elkezdem valakinek a nevét mondogatni,nekem azonal nyugtatót kellett szednem a leg kisebb menyiségűt.Szerintem annak a lánynak is inkább az kéne.
2014. szept. 6. 14:47
 10/13 A kérdező kommentje:
Nekem nem jók a szüleim,vele pedig túlságosan foglalkoznak.
2014. szept. 6. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!