Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehetne ezeket a...

Hogyan lehetne ezeket a barátságokat helyrehozni?

Figyelt kérdés
21 évesek vagyunk, én mindig is “túlérett” voltam, nagyjából én vagyok mindenki anyukája. 4 éve lett egy párom, aki eléggé zűrös családi körülmények közül jött (gazdag család, nem foglalkoztak vele, agresszív apuka), de a 4 év alatt sokat változott pozitív irányba, jól megvagyunk. Nagyon szeretek gondoskodni másokról, sokat foglalkozok a barátommal is, igyekszem mindenben támogatni és segíteni. Így vagyunk mi ketten, szemben velünk 2 barátom, akik ellenzik, hogy az első barátommal maradjak, mert szerintük még élnem, buliznom kellene, ahelyett, hogy komoly kapcsolatban tervezgetném az életem. Egyszerűen már nincs kedvem találkozni velük, mert már nincs energiám ezt hallgatni, nekem nincs erre igényem, jól érzem magam, de ezt nem tudják felfogni. Állandóan jönnek a hülye érveikkel, hogy ők sem tudták milyen az élet, addig, ameddig nem szakítottak az előző párjukkal és folyton arra célozgatnak, hogy nekem is bele kellene ebbe kóstolnom, mert 4 éve ugyanazzal a férfival vagyok és nem is éltem ki magam. De nekem erre nincs és nem is volt igényem. Nem voltam sosem eljárós, nem szerettem bulizni, inni, nem az én asztalom. Már odáig fajult ez a vita velük, hogy teljesen bele vagyok fáradva, magamba vagyok fordulva, amiért a 2 legjobb barátom nem hajlandó elfogadni, hogy én így érzem jól magam. Azzal jönnek, hogy féltenek, hogy kifutok az időből és nem fogok élni, miközben ismétlem, én sosem akartam olyan életet élni, mint ők. Azt hiszik mindenki olyan életet akar, mint az övék és az a szentírás, amit ők csinálnak és minden 21 évesnek így kell élnie(buli-buli hátán, hajnal 4-kor hazaesnek, 10-ig alszanak, diákmunka, majd onnan újra kocsma és kezdődik előröl). Teljesen depresszióba estem már ettől a nyomástól, amit a nyakamba nyomnak és ők ezt a hangulatot tulajdonítják a kapcsolatomnak, miközben belőlük van elegem, a barátommal semmi baj nincs, pont, hogy ő nyugtat meg ilyenkor és csak erősítik a kapcsolatunkat ezekkel. Viszont nem tudom mit csináljak; szakítsam meg velük a kapcsolatot? Ha nem, akkor hogyan értessem meg velük, hogy ők nyomnak annyira, amitől magamba vagyok fordulva?

2021. júl. 9. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Igazuk van,ne haragudj


nekem erre nincs és nem is volt igényem. Nem voltam sosem eljárós, nem szerettem bulizni, inni, nem az én asztalom.


Nekem se volt igényem 18-20 évesen bulizni,inni eljárni


21 éves voltam amikor megismertem a páromat, 24 évesen megkérte a kezem,

26 évesen összeházasodtunk

28 éves voltam, amikor már a párom erőltette a gyereket, akkor eset le a tantusz,hogy én még kicsit lazulni akarok

Eljárni bulizni.

Inni úgy is lehet,hogy nem részegedsz le.


Azt vettem észre,hogy 21-28 éves korom között nem csináltam szinte semmit, főztem mostam takarítottam,mintha egy 45 éves nőként éltem volna


szakítás lett a vége,amit nem bántam meg !!!

Új életet kezdtem,barátok bulik élmények 28-34 éves korom között behozztam a lemaradást


Lett egy új párom akivel 3 év után lett gyerekünk

És már beláttam utólag,hogy igazuk voltak a barátaimnak


Őszinte ha most kicsit belegondolsz a jövőbe 21-31 éves korod között élni szeretnél, élményeket,vagy háziasszony módjára élni akinek a napi program a mosogatás főzés


Ráérsz 33 évesek is ezekre


Nővérem ugyan ilyen volt mint te nem hallgatott senkire

23 évesen összeköltözott az első szerelmével

25 évesen házasság

26 évesen szult


35 évesen elvált,és rájött,hogy a 20-30 éveit ő nem erre akarja elpazarolni

2021. júl. 10. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

33 évesen elkezdte csalni a férjét mert elkezdték érdekelni más férfiak is

Egyből hajtotta az izgalom és hogy milyen lehet mással a szex


..

2021. júl. 10. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azóta van valami?
2021. aug. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogyan érzel?
2021. aug. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1-es: nem mindenki úgy éli meg a fiatal párkapcsolatot mint te. Egy normális fiatal pár nem süllyed le egy 45 éves háziasszony szintjére azért, találnak módot hogy legyen életük.


Én szerettem volna fiatalon kapcsolatot, de 25 évesen még mindig szingli vagyok. Pont a kérdező által említett éretlen fiatal férfiak nem vonzanak. Arra meg sajnos nem volt lehetőségem, hogy kicsit idősebb, már érettebb férfiakkal találkozzam. Pedig szerettem volna 30 előtt szülni, de ezt nem vállalnám be így már.

2021. aug. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!