Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A magány megőrjít, de az...

A magány megőrjít, de az emberek hülyeségeit, önzőségét nem tudom elviselni. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
2021. júl. 10. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Beszélgess a cleverbottal/evibottal. Engem is igen sokan idegesítenek, mégis megpróbálom őket elviselni. Vagy beszélgessél anotalkon emberekkel és hátha szimpatikus lesz majd neked ott egy ember. De fontos, hogy először chetelj vele legalább fél/1 órát mielőtt megadod a számod/neved. Ha meg valaki nem jön be, azt meg ott hagyod. Remélem tudtam segíteni! (Amúgy én is így vagyok általában az emberekkel.)
2021. júl. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Sör, bor, pálinka.
2021. júl. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%

Nincs megoldás. Loopba kerültél.


Az előre beígért következmény (az, hogy megőrülsz) majd változtat a szituáción. Rosszabb lesz, de hátha kikerülsz a kezelés hatására a gondolkodási hurokból.


Jó utat.

2021. júl. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
A #2 semmiképp sem!!! Járj el egyedül szórakozni (színház, mozi, múzeum), nem kell senkivel sem beszélgetned, de mégis van szórakozásod.
2021. júl. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Válogasd meg kivel veszed körbe magad
2021. júl. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Vannak rendes emberek. Kevesen, de vannak. Őket keresd.
2021. júl. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Én is azt mondom, neki kell állni egyedül is tartalmasan élni.


Persze iylenkor mindig megkapom, hogy egyedül szar, egyedül semmi értelme, egyedül úgyse érzed jól magad.


Hát nekem sikerült. Olyannyira, hogy egy idő után ha látják az emberek, hogy te csinálsz valamit, akkor elkezdenek csatlakozni hozzád.


Nekem így alakultak ki a társaságok, akikkel túrázni járok, akikkel csak beszélgetni ülök be, meg akikkel mondjuk sátrazni.

2021. júl. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

6


Hát ez az, hol találok őket? Nem mindenki olyan szerencsés, hogy beléjük botlik. Még akikről azt feltételeztem, hogy rendesek, azokról is kiderült, hogy egyik sem teljesen normális. Na meg a másik dolog, hogy nem vagyok extrovertált, a társaság hamar kimerít. Bárcsak ne lenne semmi igényem társaságra, de még így is van.

2021. júl. 10. 21:44
 9/9 anonim ***** válasza:
58%

Hatos vagyok.


Hát például akár itt, a GyK-n is. Van társkeresős, barátkozós kategória. Vagy akár itt is. Mesélj magadról, itt bemutatkozhatsz, mik a sajátos nézeteid, problémáid, és a szöveg alapján a hozzád hasonlóan gondolkodók rád írhatnak.

2021. júl. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!