Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok erről a helyzetr...

Gázsi a hegyről kérdése:

Mit gondoltok erről a helyzetről ? Jó megoldás lehet amit kitaláltak ?

Figyelt kérdés
Szóval arról van szó, hogy hamarosan át fog jönni az öcsém egy barátja, hogy egy kis "ottalvós bulit" tartsanak, mert sok program lehetőség nincs ebben a helyzetben most. Na a probléma ott kezdődik, hogy a szüleink is elmennek valahova addig, és én 17 éves fejjel, mint a felelősségteljes nagytesó maradok otthon velük.Komolyabb gond nincsen ami miatt félnem kéne fegyelem ügyileg,de van egy nem biztos, hogy jó ötletük. Azt találták ki,hogy mivel kicsi panelba lakunk és se olyan kanapé, matrac, vagy bármi amin a barátja alhatna, azért egy éjszakát együt aludnának az öcsém galériaágyában. Na én nem biztos, hogy jó ötletnek tartom ezt, mert bár az átlagosnál masszív darab, akkor is 1 eberre az az ágy tervezve. Van ezeknek valami álltalános terhelhetősége vajon ? Naggyából úgy kell őket elképzelni, hogy az öcsém 13 éves, van rajta felesleg, de aránylag nem nagyon kövér, a barátja meg 15, de rajta azért aránylag jóval több felesleg van. Esetleg ha megkérdezném tőlük hány kilók segitene a válaszolásban ?

2020. okt. 29. 21:25
 1/5 A kérdező kommentje:
A majaj hejezsírás szapájait elhagytam, ezért bocsi.
2020. okt. 29. 21:26
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem próbáljátok meg letesztelni az ágyat esetleg,menj fel te az öcséddel. Vagy a galériaágy matracàt nem lehet kivenni és letenni a földre?


Egyébként én az elég átlagos emeletes ágyamban elfértem a haverommal és nem is szakadt le alattunk mikor ottaludt(16,17 évesek voltunk).

2020. okt. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elvileg nem kivehető a matrac. Legalábbis a net szerint.
2020. okt. 29. 22:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Komoly. Tedd be oket az agyadba, te meg aludj az ocsed agyan.
2020. okt. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát ez érdekes megközelítés. Végülis nem lenne lehetetlen, csak nem túlzottan repkednének az örömtől.
2020. okt. 30. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!